Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
strata zniżek OC przez uszkodzenia na aucie Szefa
Autor Wiadomość
LevusPL 

Dołączył: 12 Mar 2017
Posty: 37
Skąd: Szczecinek/Bydgoszcz
Wysłany: 2018-07-23, 15:03   strata zniżek OC przez uszkodzenia na aucie Szefa

Witam,

mam do was kilka pytań ale zanim do nich dojdę opiszę sytuację. Jakiś czas temu jechałem ciągnikiem siodłowym z naczepą i przy zjeżdżaniu z pochyłego wyjazdu z parkingu naczepa przy zgięciu wyrwała podest (tam gdzie się stoi przy spinaniu kabli). Nie będę się rozwijał na temat tego że auto jest za niskie pod naczepy mega i podest był już wyrywany wcześniej ale całkowicie to wyrwało się na mojej zmianie.
I teraz tak: idę ubezpieczyć swoje auto prywatne osobowe DO INNEGO UBEZPIECZYCIELA (bo dotychczasowy nic nie widział-czytajcie dalej) a on mi mówi że mam szkody na aucie i podał rejestrację ciężarówki. Więc straciłem zniżki przez szkody na aucie szefa.

pytania:

1. Czy to w ogóle miało prawo nastąpić?
2. Czy przedsiębiorca nie powinien mieć OCP a jeśli tak czy ono nie pokrywa właśnie takich uszkodzeń które w transporcie się zdarzają?

Dzwoniłem do Rzecznika Finansowego https://rf.gov.pl/skargi/dyzury-telefoniczne
i powiedział mi że od zawsze można było w ten sposób okrajać kierowców ale teraz są wprowadzone nowe techniki ułatwiające to (miał prawo to zgłosić i uzyskać pieniądze z ubezpieczenia a ja tracę zniżki - tak zrozumiałem po prawniczym bełkocie kobiety po drugiej stronie słuchawki).

3. Czy komuś zdarzyło się coś takiego kiedyś?
4. Jak komuś zdarzyło się podobne zdarzenie czy nie zechciałby się tym podzielić?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg