Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Firmy: LUBELSKIE
Autor Wiadomość
eMeS 


Uprawnienia: B, C, C+E, KWP, KK
Wiek: 30
Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-03-17, 19:19   

Dzwoniłem dzisiaj do Domina w sprawie podpisania tego uprawdopodobnienia zatrudnienia to kazali mi przyjechać osobiście i porozmawiać bo sekretarka nie daje nr. prywatnego do samego Domina. Więc pojechałem, wysłali mnie do kierownika Transportu i powiedział że póki co nie szukają Kierowców i mają już poskładane CV więc raczej będą przebierać spośród tych którzy mają największe doświadczenie.
A Ty Xitt rozmawiałeś z samym Dominem czy jak Ty to tam załatwiłeś ?
Macie jeszcze jakieś pomysły u kogo mógł bym liczyć na podpisanie takiej umowy ? :)
 
     
Euro 3 

Tym śmigam: ASV ;)
Uprawnienia: B,C,E
Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: LUB
Wysłany: 2015-03-17, 20:17   

a to ciekawe z tym,że nie szukają kierowców,jak dzisiaj koło 15 wyszło od nich ogłoszenie :-/ ten link co wkleił xitt


LKW też szuka kierowców do ciągania naczep dla biedry w CD Lubartów...rozmawiałem z kolesiem i niestety wymagane doświadczenie na zestawie ok roku z uwagi na częste przepinki i podjazdy pod sklepy ''na styk'' :-?


a teraz macie ogłoszenie-ciekawostkę z naszego kochanego województwa :arrow: KLIK
 
     
xitt

Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 7
Wysłany: 2015-03-17, 21:28   

eMeS ja byłem w tym dziale "spedycji" tam przyszła jakaś miła Pani, powiedziałem że to jakieś papierki z urzędu jak da radę uzupełnić to świetnie by było i uzupełniła popisała się jako Pani Domin, więc to może żona, nie miałem z tym problemu w sumie, też pytali o doświadczenia i te inne to powiedziałem że tyle co na kursach. CV dałem, mają dzwonić.
Firmy jakieś inne to nie wiem z jakiego dokładnie regionu jesteś, ja zrobiłem tak że google w dłoń i jakaś kartka z długopisem i piszesz wszystkie kontakty z regionu jakiego tam mniej więcej jesteś. Do wszystkich nawet takich że wiesz że nie da rady, to dzwoń bo dadzą Ci np kontakt do jakiegoś Zdziśka co tam Cię przyjmie i to wypisze, ja akurat to zaświadczenie miałem po znajomości ale to wiedziałem od początku że muszę szukać czegoś innego bo tam mnie nie weźmie do roboty.

Na razie mam dwa takie kontakty które by mnie chciały, aż dziwne że bez doświadczeń taki rozchwytywany jestem :)
Euro 3 wcześniej niby brali bez doświadczenia, tylko teraz się odmieniło. Ten link już wygasł niestety, chyba znaleźli kierownika za 7 tyś :)
 
     
eMeS 


Uprawnienia: B, C, C+E, KWP, KK
Wiek: 30
Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 8
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-03-18, 00:23   

Kolego ja jestem z Lubartowa :) a może załatwił byś i mi po znajomości taki podpisik xD
 
     
Euro 3 

Tym śmigam: ASV ;)
Uprawnienia: B,C,E
Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: LUB
Wysłany: 2015-03-23, 19:41   

jakaś cisza w lubelskim ...no jak tam koledzy macie już robotę :?: Bo żaden nic nie pisze ;-) ja nadal szukam :-/
 
     
yattara77 
łukasz8797

Tym śmigam: passat b5
Uprawnienia: B,C,C+E
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 28
Skąd: Biłgoraj LBL
Wysłany: 2015-03-23, 19:46   

ja też szukam już jakiś czas i nic...albo wymagają nie wiadomo czego albo lichwa.tragedia,trzeba uciekać z naszego pięknego kraju niestety...
 
     
Euro 3 

Tym śmigam: ASV ;)
Uprawnienia: B,C,E
Wiek: 38
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 6
Skąd: LUB
Wysłany: 2015-03-24, 18:15   

Gala auto szuka kiermanów...mimo,że w ogłoszeniu jest mowa o przyuczeniu kierowców bez doświadczenia,to przez tel info,że '' priorytetem dla nich są doświadczeni kierowcy '' :-/



yattara77 zapytaj kolego u nich,Ty już dużym latałeś to może Ci zaproponują jakieś sensowne PLN 8-)

ja jestem żółtodziób totalny,jeśli chodzi o duże także kicha :roll:

czy naprawdę,żeby zacząć jeździć u nas na lubelszczyźnie to trzeba kupić swoje żelazo i spiąć się ze spedycją :?:
 
     
yattara77 
łukasz8797

Tym śmigam: passat b5
Uprawnienia: B,C,C+E
Wiek: 36
Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 28
Skąd: Biłgoraj LBL
Wysłany: 2015-03-24, 18:29   

kolego kicha straszna tu u nas.ja złapałem trochę doświadczenia w kilku dziadtransach ale to i tak za mało dla niektórych,gdzie bym nie zadzwonił-"ma pan za mało doświadczenia"a w Gala Auto bez doświadczenia przez pierwsze 3 miechy za miske ryżu robisz(1800 na rękę)
 
     
29krzysiek03

Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-04-08, 23:15   

cześć, ja już od stycznia szukam pracy w tym kochanym lubelskim. No normalnie beton jakiś, kicha totalna, albo wymagania z kosmosu, albo jazda za miskę ryżu. Może ktoś, coś? Mam kat.c + e adr na cysterny trochę doświadczenia, a i 17 lat na autobusach. Najchętnie to jakąś firmę gdzie biorą na podwójną obsadę...... pisać, duże piwo będzie. :-D
 
     
Emil21_lle 

Uprawnienia: C
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-08-14, 17:41   

Nadal Cisza? Na samo C ?
 
     
Speed 

Tym śmigam: MAN TGX 18.480
Uprawnienia: B, C, C+E, KW
Dołączył: 13 Gru 2015
Posty: 112
Skąd: Lublin
Wysłany: 2016-01-11, 10:05   

Jakieś aktualne wieści w temacie? ;-)
 
     
pafnuc518
pafnuc518

Tym śmigam: DAF
Uprawnienia: b,c+e
Pomógł: 6 razy
Wiek: 40
Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 194
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-16, 22:21   

Kiedyś na podwójna ''Bury'' brał.
 
     
Leszek 

Uprawnienia: B,B+E,C,C+E KK, KW, WÓZKI
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Radcze
Wysłany: 2016-02-09, 19:47   

Witam wszystkich w skrócie napiszę jak u mnie kariera kierowcy przebiegała i ktoś może skorzysta z firm w których pracowałem. Więc tak zdałem prawko (za wszystko z własnej kieszeni płaciłem) pierwsza firma SOBIANEK Parczew jazda solówką VOLVO HDS lub KIA ładowność 3.5 t wokół komina stawka miesięczna 1000 PLN NETTO okres pracy 01.10.2013 - 30.11.2013 oczywiście podziękowałem ogłoszenie o robote wisiało na drzwiach firmy, w międzyczasie znalazłem ogłoszenie na olx w PIOTRANS Wisznice jazda na lorach po UE (Niemcy, Francja, Beneluks, Hiszpania, Czechy, Słowacja) przyjmowali bez doświadczenia na przyuczenie, ale robota przerąbana samochody złomy firma dziad moze teraz sie coś zmieniło ale widze ze czesto ogłoszenie wisi ze kierowców potrzebują podobno nowe auta zakupili takze na przyuczenie polecam zacisnąć zęby i tyle za okres od 01.12.2013 - 31.01.2014 wyszło jakies nie całe 2 tys juz nie pamiętam dokładnie, umowa zlecenie dla ucznia placili 0.3 gr za kilometr bylem dwa razy w trasie raz dwa tyg potem tez mialo byc dwa ale wyszlo trzy tygodnie zrezygnowałem bo nie podobala mi sie robota na lorach niby chlopaki co juz sie nauczyli zaladunku aut itd mieli za km duzo więcej nie wiem bo nikt nie chciał powiedziec ile. Zrezygnowałem, następnie znalazłem ogłoszenie w gazecie "Słowo Podlasia" firma JAKONTRANS w Grabanowie ze szukaja z dosw i bez zadzwonilem babka przez tel zeby przyjechac to pogadamy no i pedze z domu
ok 50km do ich bazy babka sie pyt czy mam jakies doswiadczenie to mowie ze nie całe dwa miesiące na lorach jezdziłem to ona chodz do szefa no mówie mu co i jak o on ze na lorach ciezko itd i sie mnie zapytał czy sam w trasie sobie poradze no to ja ze tak i bum raz dwa badania itd wszystkie formalnosci i gdzies za tydzien od rozmowy w trase przewaznie stała robota na tandemach opony sie wozilo na zwykłych naczepach wszystko co sie dalo oprocz ADR przewaznie stałe trasy miejsca rozladunku i zaladunku jazda w kólkach oczywiście nie kazdy weekend wypadal w domu jezdzilo sie po Niemczech, bliska Francja, Włochy. Beneluks i Rosja płacili podstawę wyliczaną z czasu pracy kierowcy i za kólka Baza-Zachód( 800 zł na tandemie na zwykłym 700zł) potem jechalo się z zachodu na bazę z ładunkiem na Rosję robiło się 45 godzin pauzy czasami więcej i jechalo sie na Rosję i na pusto na baze i tak w kółko jak dobrze szło to średnio wychodziło 4000 - 4800 a jak zle to 3000 z ledwoscią się wyciągało strasznie czepiali sie za paliwo jak miałes przepał odliczali z wypłaty chyba ze się wykłóciłes ciężko było z tym mnie kilka razy obciążyli za paliwo i się zwolniłem :-o po coraz mniej wypłaty było, jeszcze mieli za złodzieja mimo tego, że ani kropli się nie spuściło. Pracowałem tam od 27.02.2014r-05.052015r zrezygnowałem i zaczołem w budowlance pracowac u kumpla ale to nie to samo ciągnie mnie za kierownicę także jesli macie jakies konkretne firmy to dawajcie znac jesli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. :-)

[ Dodano: 2016-02-09, 20:04 ]
a zapomniałem w dzisiejszym wydaniu "Słowa Podlasia" pojawiło się ogłoszenie firmy JAKONTRANS, że przyjmą z doświadczeniem i bez, strona firmy jakby ktos byl zainteresowany http://www.jakontrans.pl/pl/aktualnosci
Ostatnio zmieniony przez Leszek 2016-02-09, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Baranek12 

Uprawnienia: B,C+E
Wiek: 34
Dołączył: 31 Sty 2013
Posty: 6
Wysłany: 2016-02-16, 13:47   

Na obwodnicy Zamościa stoi tablica zatrudnimy kierowców ce no i na wylocie z sitańca jest ogloszenie w firmie fenix 2000 euro to chyba wożenie samochodòw
 
     
MLECYK 

Tym śmigam: MK IV
Dołączył: 03 Maj 2013
Posty: 4
Skąd: LUB
Wysłany: 2016-07-19, 21:43   

co do biedronki to biorą szoferów bez doświadczenia a w szczególność AUTO-TOP ale tam robisz za murzyna . Umowa zlecenie a pieniądze zależne od widzi mi się prezesa
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg