Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
jak zacząć, młody kierowca
Autor Wiadomość
ossto 
WARIAT Z OSOBOWKI

Uprawnienia: B+E, ladowarki kolowe, C+E, ADR+kl1, KW
Pomógł: 4 razy
Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 98
Skąd: Szwecja
Wysłany: 2013-08-06, 23:47   jak zacząć, młody kierowca

Witam
Ciagnie mnie w trase, juz wszystkie oszczednosci wyjezdzilem turystycznie przez ostatni miesiac zrobilem 20 tys km i nie mam dosc.... jako ze jestem osoba szukajaca sposobu na zycie, chcial bym sie gdzies zaczepic jako kierowca dostawczaka, mam znojomego ktory mnie pare razy juz odwiedzal u mnie w Szwecji na takim dostawczaku do 3.5t i wydaje mi sie ze cos takiego bylo by dla mnie, ale tylko wydaje mi sie... stad pytanie jak zaczac jako ze mam prawko dopiero od roku... to doswiadczenie dla potencjalnego pracodawcy zadne ( moge nadrobic jezykami Szwedzki plynnie, w mowie w pismie jak po polsku blad bledem, bledy pogania, po Norwesku i Dunsku sie dogadam ze wzgledu na znajomosc szwedzkiego, angielski ~dobrze, bardzo slabo niemiecki ale na slowka dal bym rade dogadac sie, dobra ale nie o to chodzi....) tylko ze jak sie jezdzi to sie malo gada moze ze do kierownicy ale z nia nie pogadasz, za bardzo cie olewa... dobra pytanie czym moge nadgonic krotkie doswiadczenie za kolkiem? raptem od kad mam samochod to przybylo na liczniku 50 tys km
 
 
     
Ciuss 


Tym śmigam: Premium 410, TGX360 Scania R 440 VI 410+LOHR
Uprawnienia: B,C+E,KW,KK
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 164
Skąd: Dzierżążno
Wysłany: 2013-08-18, 10:49   

Skoro nie masz doświadczenia to może zapytaj znajomego i próbuj próbuj non stop jak nie u jednego to u drugiego. Mozę zagadaj ze znajomym co by cie zabrał w jedno kółko i zobaczysz co i jak zawsze powiesz ze byleś widziałeś co i jak mniej więcej wygląda bo znajomość języków to nie wszystko, ale jak najbardziej przydatna wiedza.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg