Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw się :)
Autor Wiadomość
miszka 
No to do przodu :)

Tym śmigam: Mercedes-Benz Actros 1844 2010r.
Uprawnienia: B; B+E ; C; C+E; KW;KK; ADR; Cysterny; Wózki
Wiek: 32
Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 38
Skąd: Hopkie
Wysłany: 2014-05-25, 20:21   

Mówie to szczerze,bałem sie jak diabli jazdy,ze sie gdzies wwale i nie wyjade itp itd,ale naprawde,jak sie zgubisz - kartka i długopis w reke,auto na bok ktos narysuje mape! zawsze ktos pomoże,kazdemu sie zdarza,kazdy kiedys zaczynał wiec smialo przed siebie! Pozdrawiam i życzę szerokości!
 
     
sc_ream 
Młody na robocie

Tym śmigam: MAN TGA 18.440
Pracuję w firmie: U siebie
Uprawnienia: BCE
Wiek: 36
Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Solec Kujawski
Wysłany: 2014-06-10, 21:17   Mlody a robocie

Witam Wszystkich!
Właśnie znalazłem to forum i po przejrzeniu tematów od razu się zarejestrowałem.
Jestem młodym kierowcą z własną działalnością transportową. Obecnie działam w dystrybucji piwa i alkoholi :) mam kilka aut do 3,5T oraz dwie małe ciężarówki.
ALE!
Mając uprawnienia na transport krajowy, oraz możliwość zakupienia tzw. "TIRA" - zaryzykowałem!
W ciągu dwóch, może trzech tygodni będę szczęśliwym posiadaczem dwóch sztuk Man-ów TGA 18.440. Naczepki do tego krone i schmitz, ladne roczniki i przebiegi.
Dystrybucja mnie wykończyła. Rehabilitacja kręgosłupa oraz problemy z chłopakami których zatrudniam, którzy chcą więcej i więcej bo praca jest ciężka... po 10-15 godzin harówki, ucinanie stawek przez wielkiego pracodawcę, który "może wszystko" - DOŚĆ.
Wsiadam na zestaw, drugi będzie prowadził jeden z chłopaków, któremu "pomogłem" zrobić przewóz rzeczy. Polatamy w spedycji na kraj, 5 dni, weekend w domu - to z teorii, a jak praktyka - czas pokaże...
Znalazłem się tutaj, ponieważ nie mam pojęcia co mnie czeka. przeczytam całe forum (no dobra, chociaż część), a później włączę się do dyskusji. Mam nadzieję, że pomożecie abym mógł później pomóc innym, bo na tą chwilę jestem obsrany sytuacją...

Najbardziej nie ucierpię na tych wyjazdach ja, tylko moja żona i 2,5 letnia córka... ale to jedyna możliwość godnej i uczciwej pracy.
 
     
Piękny Maryjan 

Tym śmigam: Volvo FH 12 + silos
Pracuję w firmie: Eurobulk Polska
Uprawnienia: B, C, C+E, KWP, KK
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 165
Skąd: NKE
Wysłany: 2014-06-11, 18:39   

Lekko, łatwo i przyjemnie pewnie nie będzie, ale początki zawsze bywają trudne ;-) .
W każdym razie życzę powodzenia w realizacji planów :-) .
 
     
mauritz88 

Tym śmigam: Mercedes Atego
Pracuję w firmie: M********
Uprawnienia: B,C, C+E kod 95
Wiek: 36
Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 15
Skąd: Tychy
Wysłany: 2014-08-03, 18:22   

Cześć ;-)
Mam na imię Marcin, jestem z Tychów. Posiadam kat B,C + kod 95. Obecnie bez doświadczenia, szukam pracy. Wcześniej byłem taksówkarzem i sprzedawcą - zaopatrzeniowcem, więc uciekam trochę odpocząć od dużej ilości klientów. ;-)
 
     
lisu 

Tym śmigam: MAN TGX + BDF
Pracuję w firmie: Lts
Uprawnienia: B;C;C+E;KW;KK;ADR
Wiek: 45
Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 57
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-08-06, 07:38   

Witam serdecznie.
Na imię mam Przemek, pochodzę z "pięknego" miasta nad Wartą-Gorzowa. Nigdy nie interesowałem się motoryzacją (wolałem karabiny ;-) ). Jednak życie lubi płatać figle i od 1999 pracowałem jako kierowca (busy). W 2005 roku będąc w wojsku zrobiłem kat. C. Przez całą „zetkę” latałem po zachodniopomorskim. Tak narodziła się słabość do dużych aut. Teraz po 5 latach na kierowniczym stołku, podjęliśmy z NzŻ decyzję o dorobieniu kat. E i rozpoczęciu przygody z truck'erką. Forum czytam już od jakiegoś czasu i naprawdę wiele można się tu dowiedzieć, zwłaszcza jeśli ktoś nigdy nie miał do czynienia z transportem drogowym.
Pozdrawiam.
 
     
kermit 


Tym śmigam: Volvo FH
Pracuję w firmie: Eurobulk
Uprawnienia: B C C+E
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2014
Posty: 42
Wysłany: 2014-08-06, 09:49   

Witam

Mam na imię Michał. Kilka tygodni temu ukończyłem kursy i egzaminy na kat. C i C+E oraz KW. Jestem z Radomska wróciłem po 8 latach życia w Szwecji na rodzinne śmieci. Obecnie pracuję jako programista maszyn CNC ale jetem na etapie poszukiwania pracy jako driver trucka :).

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich.
 
     
Yogi282 


Pracuję w firmie: Intertrans
Uprawnienia: B; C; E; KW
Wiek: 37
Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-08-11, 15:55   

Witam wszystkich, mam na imię Andrzej jestem z Warszawy. Do niedawna pracowałem w branży telekomunikacyjnej przy szeroko rozumianym utrzymaniu i modernizacji BTS'ów. Nadszedł jednak czas na zmiany i postanowiłem zająć się tym czym zawsze chciałem :mrgreen: .
 
     
Wojciech 


Tym śmigam: Scania P
Pracuję w firmie: Madland Transport
Uprawnienia: B BE C CE KW ADR HDS
Wiek: 45
Dołączył: 28 Wrz 2014
Posty: 4
Skąd: Hommersak, Norwegia
Wysłany: 2014-09-28, 14:19   

Witam wszystkich! Mam na imię Wojtek i mieszkam w Norwegii. Z wykształcenia jestem nauczycielem angielskiego, doświadczenie zawodowe głównie w handlu, a po zrobieniu uprawnień kierowcy zawodowego rozpoczynam pracę za kierownicą pięknej Scanii. Jeśli ktoś będzie miał rady dla początkującego w branży, to z góry dziękuję. Odwdzięczyć się mogę odpowiadając na pytania w temacie życia i pracy w Norwegii. Pozdrawiam.
 
     
Aleksander

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-10-06, 07:57   

Aleksander, witam :)
 
     
Banan 


Tym śmigam: Scania
Pracuję w firmie: Transportowej
Uprawnienia: C+E
Wiek: 42
Dołączył: 08 Paź 2014
Posty: 20
Skąd: Z kabiny.
Wysłany: 2014-10-08, 19:04   

Witam.

Szczęśliwie udało się zakwalifikować na wspomagany Unijnymi pieniędzmi kurs C+E + KWP + HDS. Za mną badania lekarskie i wniosek o wydanie PKK. O forum dowiedziałem się od brata kolegi, który do niedawna jeździł w De Rooy'u. Forum przeglądam już jakiś czas, dla mnie kopalnia wiedzy. Nadszedł czas aby się przywitać :)

Pozdrawiam wszystkich.
 
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2014-10-09, 09:34   

Banan, witam i myślę że miło spędzisz tutaj czas, znajdziesz wiele przydatnych informacji oraz od siebie dodasz jakieś ciekawe i pomocne wpisy ;-)
 
     
Rykoszet 


Tym śmigam: ACTROS
Pracuję w firmie: :-)
Uprawnienia: A,B,C,E
Wiek: 46
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 6
Skąd: okolice częstochowy
Wysłany: 2014-10-18, 00:30   

Witam jestem z okolic Częstochowy ,powolutku kompletuję potrzebne uprawnienia .Bardzo ciekawe forum ,jest co czytać
pozdrawiam
 
     
Mifumi 

Wiek: 32
Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2014-11-14, 16:41   

Witam, na imię mam Waldemar ;}
Aktualnie jestem na kusie C oraz KW, gdybym dał się namówić swojej dziewczynie to już bym dawno jeździł na "Tirze", bo już od roku ponad proponowała czy nie chciałbym, aż w końcu stwierdziłem, że jednak innego zbytnio wyboru nie mam...
Rok temu zwolniłem się z pracy która nie dawała zbytnio przyszłości i się tak tułałem po różnych mniej lub bardziej lichych robotach, zrobiłem uprawnienia na wózki widłowe, książeczkę zdrowia, operatora koparki, wszystko "na nic" i teraz nadzieję pokładam w transporcie, a lubię jeździć co już miałem okazję sprawdzić w pracy(półtorej roku dostawczym po województwie ;}) tak więc mimo braku wyboru nie oznacza to, że nie chcę tego ;}
Mieszkam na Śląsku a konkretniej Sosnowiec, jeśli dobrze pójdzie to od nowego roku może już nawet wyjadę w trasę na solówce, a jeśli nie to poczekam na C+E i dopiero jazda, a przez kilka najbliższych lat będę celować w międzynarodówkę, wiadomo, pieniądze...

Tak więc Witam i na pewno będę się udzielać, mniej lub bardziej ale będę ;P
 
     
kusien 

Wiek: 38
Dołączył: 11 Paź 2014
Posty: 1
Skąd: Konin
Wysłany: 2014-12-07, 21:10   

Witam. Na imię mam Krzysiek. Jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum i zacząłem je w miarę regularnie przeglądać ale wstrzymałem się od udzielania ponieważ zaczynam dopiero moją przygodę z transportem. Bardziej szukałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania niż miałem wiedzy aby się udzielać ;)
Najprawdopodobniej w styczniu przyszłego roku ruszam w pierwszą moją trasę, będzie ona przebiegała w podwójnej obsadzie pod bacznym okiem mojego kolegi :)
Cóż, to chyba tyle. Życzcie mi powodzenia ;)

Pozdrawiam
 
     
Ludvik 

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-02, 00:30   

Witojcie:)
Jestem Ludvik, lat 23, Bielsko-Biała. Prawo jazdy kat.B od pięciu lat, zero punktów, bez kolizji. Jestem budowlańcem w drugim pokoleniu. Za mną parę lat temu techikum o takim kierunku. Nie zawracałbym Wam Tirowcom wogóle głów, ale coś mnie natknęło, że budowanie ciągników z lego odkąd pamiętam nie było bez powodu :-) Poczytam, popatrzę, a jak będę mądry to będę dyskutował.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg