Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw się :)
Autor Wiadomość
Misiek1 

Uprawnienia: B, C, C+E, KW, KK
Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Silesia
Wysłany: 2015-01-09, 20:31   

Cześć.
Jestem Michał, 24 lata, ale nie chodzi o wiek, tylko stażu z kat. B ;-) teraz atakuję cięższy sprzęt. Na razie zrobiłem C i kwalifikacje, jestem w trakcie E. Planuję ruszyć na międzynarodówkę
 
     
Fietkus3000 
Nowicjusz

Uprawnienia: B, BE, C, CE
Wiek: 36
Dołączył: 06 Lut 2015
Posty: 3
Skąd: STALOWA WOLA
  Wysłany: 2015-02-06, 10:23   Witam was wszystkich.

Witam mam na imię Jakub i mieszkam w Stalowej Woli.
Właśnie otrzymałęm kartę kierowcy po świerzym zdaniu kat C i C+E.
Zamierzam dodatkowo pracować na weekendy czy na urlopie oraz pomiędzy godzinami pracy w drugim miejscu gdzie jestem kierowcą ale auta osobowego.
Przede wszystkim interesują mnie wypady weekendowe w podwójnej obsadzie z kimś doświadczonym.
 
 
     
Gumi 

Uprawnienia: B, C, C+E, KW
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 5
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2015-02-13, 14:30   

Witam.

Nazywam się Wojciech, mieszkam w Sokółce woj. Podlaskie. Od sierpnia 2014 posiadam kat. C oraz kwalifikacje. Obecnie powoli kończę kurs na E i pozostaje szukać tylko pracy. :-D
 
     
Look_520 

Wiek: 50
Dołączył: 21 Wrz 2014
Posty: 1
Wysłany: 2015-02-25, 19:40   

Witam wszystkich forumowiczów z tej strony Przemek z podkrakowskiej miejscowości :-> . W połowie 2014 roku zdobyłem kat. C a pod koniec 2014 roku C+E oraz kurs kwalifikacji. Od kwietnia rozpoczynam moją przygodę z trucking'iem w firmie Luberda z małopolski. Od wielu lat marzyłem o tym by zostać kierowcą zawodowym i w końcu się udało- cieszę się niezmiernie i nie mogę się doczekać pierwszego dnia w nowej pracy.

Pozdrawiam
Przemek (22 l.)
 
     
kriza1 

Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-03-13, 14:18   

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum. Jestem Krzysiek. Mieszkam na górnym śląsku. Uprawnienia do kierowania bombowcami posiadam od 13 lat kat. B, i od 7 lat kat. C. Niestety nie zawodowo :/ Ubolewam nad tym strasznie bo nie umie się do tego porządnie zebrać, choć bardzo bym chciał. Stąd moja obecność tutaj ;) Pozdrawiam
 
     
patrykdk

Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 9
Wysłany: 2015-04-14, 17:53   

Witam serdecznie. Kilka postów już tu mam ale w końcu przyszedł czas się przedstawić :) Mam na imię Patryk, 24 lata i mieszkam w Bydgoszczy. Wczoraj zdałem kategorię C+E, także teraz tylko czekam na odbiór nowego prawka i ruszam w trasę (prawdopodobnie będzie to Man TGL + przyczepa). Jutro ruszam w ostatnią trasę busem 10EP i po powrocie już na Mana. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.
 
     
Emil21_lle 

Uprawnienia: C
Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-07-30, 11:17   

Cześć. Nazywam się Emil mam 21 lat mieszkam w okolicy Łęcznej/Lublina. Zdałem nie dawno prawko na C i Kwalifikacje :) Za około tydzien siadam na Scanie prawdopodobnie na Scanie chłodnia . Niestety tacho analog :)
 
     
TheBill 

Tym śmigam: BMW E36 328i; Audi A4 B7 Avant 2.0 TFSI
Pracuję w firmie: Lepiej nie gadać :)
Uprawnienia: A, B, C+E w drodze :)
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 5
Skąd: BD10
Wysłany: 2015-10-10, 16:56   

Siema. Mam na imię Dawid i mam 36 wiosen . Mieszkam i pracuje w Bradford. Narazie jako mechanik ale wkrótce wracam do zawodu kierowcy. Tym razem na sprzęcie ciężkim :-) . Kiedyś jeździłem busami na międzynarodówce. Prawko robię w PL (z doskoku :-) ) a KW (tutaj CPC) już w UK. Na to forum trafiłem dokształcając się z obsługi tachografu :lol: .Pozdrawiam.
 
     
Truckman91 
Kierowca z pasją

Tym śmigam: Daf 105 xf space cab
Pracuję w firmie: -
Uprawnienia: A,B,C, C+E,KK,KW
Wiek: 32
Dołączył: 02 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Pawłowice
Wysłany: 2016-01-03, 07:14   

Siemka mam na imię Łukasz mam 24 lata,pochodzę z małej miejscowości Pawłowice(woj:Śląskie,pow:Pszczyna).
Posiadam prawo jazdy kat:A,B,C,w trakcie C+E
Ponadto posiadam uprawnienia na wózki widłowe:boczne,spalinowe i elektryczne.
Zamierzam zacząć pracę na zestawie ciągnik siodłowy Daf 105 xf space cab +naczepa.
Akurat takim zestawem dlatego że mój ojciec takim jeździ i będziemy śmigać w podwójnej;)
pozdrawiam wszystkich forumowiczów;)
 
     
DjMatias 
Na silosach...


Tym śmigam: DAF XF 105.460
Pracuję w firmie: AL TRANS - SCHMIDT POLSKA
Uprawnienia: B|BE|C|CE|D|DE|KW|KK|Wózki
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 179
Skąd: Kutno
Wysłany: 2016-01-03, 11:55   

Ja na prawdę doceniam ludzi którzy wytrzymują w podwójnej obsadzie. Ja z ojcem byłem na 2 dni i już miałem dosyć
 
     
lopez20 

Uprawnienia: A,B,B+E,C,C+E,KW,KK,Wózki,Wopr,KPP
Wiek: 41
Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-07, 23:06   

Witam wszystkich !!! Mam na imię Jurek i jestem z Krakowa. Jakiś czas temu miałem przyjemność dorobienia sobie troszkę uprawnień i zamierzam pokręcić się coś na większych sprzętach. Aktualnie czekam na KK i będę coś się rozglądał :) Do zobaczenia na trasie i nie tylko !!!!!!!!
 
     
Sito1995 

Uprawnienia: B
Wiek: 29
Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: 2016-02-13, 17:42   

Witam mam na imię Jarek mam 21 lat. Obecnie pracuję od dwóch lat w Londynie,ale już w czerwcu zjeżdżam do Polski i robię prawko na,którym tak mi zależało,że w wieku 19 lat przyjechałem tutaj zarobić:).Mieszkam w małopolsce a dokładnie w Białce w okolicach Makowa Podhalańskiego.Interesuje się sportem w szczególności piłką nożną i koszykówką a także muzyką ciężką:D Pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieję,że kiedyś spotkamy się w trasie!:)
 
     
lukasz.kilar 

Tym śmigam: Mercedes-Benz Actros
Pracuję w firmie: Kilar-Trans
Uprawnienia: C+E
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 15
Skąd: Rymanów Zdrój
Wysłany: 2016-02-16, 12:23   

Witam, wszystkim nazywam się Łukasz Kilar jestem kierowcą kategorii C+E oraz właścicielem firmy transportowej Kilar-Trans.
 
     
tony187 

Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KWP, KK
Wiek: 44
Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 9
Skąd: Gniezno
  Wysłany: 2016-02-18, 10:23   

Witam wszystkich

Mam na imię Przemek i jestem z pierwszej stolicy Polski.
W zeszłym roku skończyłem 18 lat (po raz drugi).
W grudniu zdałem C i KWP, w styczniu C+E, teraz czekam na KK i mam nadzieję ruszać w drogę ;)
Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w trasie ;)
 
     
matali1 

Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: 2016-04-12, 20:30   

Witam!
Mam na imię Mateusz i mieszkam pod Warszawą. Aktualnie czekam na egzamin praktyczny kat. C, a wczoraj zdałem KWP :-D . Jestem studentem ostatniego semestru logistyki mgr więc od strony teoretycznej wiem o zawodzie całkiem dużo. Do lipca chce się obronić i zdać kat C i E i miejmy nadzieje ruszyć w Europe. ;-)

W związku z tym że jest tu dość dużo "praktyków" zatrudnionych w firmach transportowych prosiłbym o pomoc w wypełnieniu ankiety która będzie mi bardzo przydatna w pisaniu pracy magisterskiej. Proszę zwłaszcza osoby z firm zajmujących się transportem kontenerów itd.
ANKIETA
Ostatnio zmieniony przez matali1 2016-04-12, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg