Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Firmy - Jazda na Południe Europy
Autor Wiadomość
lemy47

Uprawnienia: C+E, ADR + Cysterna
Wiek: 31
Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 3
  Wysłany: 2017-04-15, 12:24   Firmy - Jazda na Południe Europy

Witam. Może ktoś się orientuje czy na podkarpaciu jest jakaś normalna firma która specjalizuje się w jeżdżeniu na płd europy ? Interesują mnie kraje typu Rumunia/Bułgaria/Grecja/Turcja. Jak ktoś ma jakieś informacje na ten temat to byłbym wdzięczny jakby się podzielił :)
Niestety moja ostatnia firma gdzie pracowałem na tych kierunkach została sprzedana i nowy właściciel musiał zmienić kierunki jazdy i oczywiście wybrał zachód europy a jak się możecie domyśleć nie bardzo kręcą mnie kraje typu Niemcy, Francja, Belelux itp.
Jak ktoś wie lub może słyszał cokolwiek niech da znać. Pozdro Szofery :)
 
     
LordTom83 

Pracuję w firmie: Miratrans
Uprawnienia: A, B, C, E, KK, ADR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 40
Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 316
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-04-15, 13:58   

dużo słońca czy tanie dziewczyny Cie tam ciągną? a może to i to ?:)
 
     
lemy47

Uprawnienia: C+E, ADR + Cysterna
Wiek: 31
Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 3
Wysłany: 2017-04-16, 11:36   

Hahaha na pewno kolego ciągnie mnie tam fajna przygoda i widoki. Jeśli chodzi o grzybiarki stojące przy drodze to nie korzystam z ich usług -powiedzmy, że nie są w moim typie :D Jazda po południowych krajach na pewno nie jest lekka i przyjemna bo mało autostrad. Ale co może być lepszego niż jazda krajówkami i poznawanie nowych miejsc i kultury ? :) Powiedzmy, że ten zawód nie traktuję jako pracę tylko jako darmową turystykę za którą w dodatku mi płacą fajne pieniążki :) Dlatego wolę jeździć do tych dzikich krajów chociaż ja nie uważam je za gorsze od zachodu UE. :)
 
     
Karol_P88

Tym śmigam: Actros MP3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 318
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2017-04-17, 11:36   

Toć to się samo w sobie wyklucza dobra firma i jazda na RO/BG/GR/TR. Chyba że dobra to taka w której wyłącznik jest na pilota i nie trzeba wychodzić z kabiny hehe.
Poznawanie kultury i hobbystyczna jazda no i jeszcze super wypłata, ja jebe, coraz to lepsze asy garną się do zawodu.
No nic kolego szukaj dobrej firmy co śmiga na tych dochodowych i przewidywalnych kierunkach, dobrze płaci i jeszcze będzie czas na zwiedzanie i poznawanie kultury.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg