Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa praca nowe doświadczenie
Autor Wiadomość
criss20ster 

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-12-19, 12:50   Nowa praca nowe doświadczenie

Witam. Wiem że zapewne kilka tego typu tematów już było i jest. Ale jestem tutaj nowy i dostałem info o tym forum. Zwracam się do Was z pytaniem gdzie najlepiej zacząć swoja przygodę za kółkiem ? Jestem ze szczecina , może ktoś zna jakąś firmę która podszkoli nowego bez doświadczenia. Wiadomo od czegoś trzeba zacząć ale nie żeby jakaś firma"kszak'

Mam wszystkie uprawnienia
 
     
LevusPL 

Dołączył: 12 Mar 2017
Posty: 37
Skąd: Szczecinek/Bydgoszcz
Wysłany: 2017-12-26, 13:53   

Nie podpowiem Ci gdzie zacząć ale jako że też zacząłem swoją przygodę za kierownicą podpowiem jedno: dopytaj na 100% jak jest płacone, za co dostajesz pieniądze, jak co jest rozliczane. Ja miałem płacone inaczej w podwójnej i dowiedziałem się najpierw od drugiego kierowcy "zobaczysz jak będzie!" a dopiero na wypłacie okazało się że miał rację a nikt mnie nie poinformował. A najlepiej taką rozmowę nagrać :) (jak już się zdecydujesz masz podkładkę).
 
     
bartek4334 


Uprawnienia: B,B+E,C,C+E,KW,KK
Wiek: 29
Dołączył: 10 Lut 2015
Posty: 84
Skąd: Kmp
Wysłany: 2017-12-26, 16:10   

Słuchaj kolego. Ja akurat jestem również z okolic i sam zaczynałem w małej jedno osobowej firmie :) Ty masz plus duży bo mieszkasz w dużym mieście, gdzie masz do wyboru więcej firm. Pamiętaj o tym, że jesteś kierowcą, bez doświadczenia, ale zaczynając masz również taką samą odpowiedzialność jak drugi kierowca. Nie licz na początek na kokosy, ale też nie daj się że polecisz za 1500zł w podwójnej na 3tyg. bo i ja takie miałem propozycje :)
Co do samego poszukiwania pracy. Wystaw ogłoszenie na OLX i czekaj kto sie odezwie. Ja ogólnie zawsze tak robię :)
Dopiero później mając już doświadczenie możesz szukać dla siebie firmy i starać się podjąć pracę w wybranej firmie.
Powodzenia, a w razie pytań śmiało pisz :)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg