Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Zmieniam pracę.
Autor Wiadomość
Bonbon 


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-04-22, 09:48   

no jednak nie ;) Wszystko ładnie na czas, to jest dobra i rzetelna firma.
 
     
Uszaty

Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 10
Wysłany: 2016-04-22, 09:55   

nie wiem nie pracowałem, jeśli tak to zwracam honor
 
     
Bonbon 


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-04-22, 10:32   

No widzisz, nie można wszystkich firm wrzucać do jednego wora ;) Link na prawdę robi dobrą robotę na tle innych firm, umowa, kasowo są słowni, udogodnienia takie jak wifi na bazie siłownia na postojach no i postoje na strzeżonych plus jak na dwójce jeździsz masz 55 diety, tabor nowy, pełne AC także pitolić się nie musisz, inni wszędzie patrzą jak cię przyciąć
 
     
extasy666 

Dołączył: 03 Cze 2014
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-22, 11:54   

Kolego: Bonbon - orientujesz się czy w Linku są jakieś normy paliwowe, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego dla pracowników np. w przypadku uszkodzenia lusterka itp, ogumienie w przypadku awarii zmienia serwis mobilny czy samemu tyrasz :) ?
 
     
Bonbon 


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-04-26, 08:34   

normy są, przepały w teorii, zdarzyło mi się parę razy ale to śmieciowe sprawy, czasem jak było więcej to niby tam ściągneli ale to i tak groszowe sprawy nieodczuwalne a jak sprawy typu 15 zł to nie bawią się w to, ja jeżdzę od lat i z głową więc umiem wyczuć, kwestia przywyczajenia ;) O takim ubezpieczeniu nie słyszałem ale słyszałem za to o tym, że jak coś za granicą się stanie to opłacają to. A jak złapiesz gumę lub coś się stanie z truckiem to zapewniają naprawę, dzwonisz i wymianka ;)
 
     
Uszaty

Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 10
Wysłany: 2016-05-04, 12:49   

Jeśi to co mówisz to prawda to serio są mega fair, większość to ściaąga z ciebie hajs jak może ;) a często gęsto zostawiają cię z problemami samego.
 
     
adrevir 

Uprawnienia: C+E, KW, ADR
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 242
Skąd: WP
Wysłany: 2016-05-07, 16:07   

Bonbon co ty za naganiacz jestes? Fakt ze Link jak na krajowe, transportowe pieklo nie jest zla firma, ale nie klam w podstawowych sprawach.

Po pierwsze primo to po kraju jezdzisz na krajowej diecie 30zl, czyli z trasy 12 dniowej wychodzi ci srednio 8-10 diet zagranicznych, bo przewaznie musisz zaladowac i rozladowac.

Po drugie to firma ma AC od 5tys zl, czyli za takie rzeczy jak rozwalone lusterka, zderzaki itp. AC nie zwraca, bo to sa kwoty ponizej 5tys, a Link obciaza kierowce, bo zeby sie przyjac to trzeba zgodzic sie na te warunki. Z tego powodu jest szereg problemow, bo przejmujesz auto albo naczepe po ciemku i jak czegos nie zauwazysz to zgodnie z protoklem przekazania mienia ty odpowiadasz.

Po trzecie to branie Renalut T w malej kabinie na podwojne obsady... :evil:
 
     
Bonbon 


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-05-10, 08:49   

ale słuchaj ja nie mówiłem że to krajówka, może nie doprecyzowałem ale na pewno nie skłamałem ;) Z renault masz rację dosyć mało miejsca ale nie raz już zgłaszaliśmy ;) A z tym podpisaniem mienia to tak powiem prawda leży po środku, ja nie mam żadnych nieprzyjemności i osobiście o tym nie słyszałem od kumpli ale w necie o tym czytam wieć tak ciężko się do tego ustosunkować ;)
 
     
Uszaty

Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 10
Wysłany: 2016-05-12, 11:33   

adrevir napisał/a:
Bonbon co ty za naganiacz jestes? Fakt ze Link jak na krajowe, transportowe pieklo nie jest zla firma,


To fakt, takie rzeczy jakie się w niektórych firmach spedycyjnych i w ogóle trasporcie dzieją to istne szaleństwo zarówno ze strony pracodawcy jak i pracownika, czasami w głowie się nie mieści, w takim razie jak mówicie link nie wypada najgorzej, swojego czasu pracowałem w Rabenie ale psychicznie nie wytrzymałem, głownie atmosfery i ludzi.
 
     
Wariat123 

Wiek: 29
Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 28
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2016-05-12, 12:21   

W Rabenie na C+E słyszałem,że nie jest źle.
 
     
Uszaty

Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 10
Wysłany: 2016-05-23, 10:04   

Wariat123 napisał/a:
W Rabenie na C+E słyszałem,że nie jest źle.


Nie chodziło mi o warunki ale o ludzi ;)
 
     
Bonbon 


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-05-23, 10:08   

adrevir napisał/a:
Bonbon co ty za naganiacz jestes? Fakt ze Link jak na krajowe, transportowe pieklo nie jest zla firma, ale nie klam w podstawowych sprawach.


BTW, ciężko by było teraz być naganiaczem jak ciężej się dostać bo z tego co się dowiedziałem ostatnio od znajomego to mocno zaczeli selekcjonować zgłoszenia i serio wybierają najlepszych, nie jak kto leci więc co im po moim pseudo naganianiu ;) pisze jak jest ;)
 
     
huberto_88 

Tym śmigam: Magnumka
Pracuję w firmie: krzak
Uprawnienia: A, B+E, C+E, D+E, KW, KK, widlaki
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 27 Cze 2013
Posty: 109
Skąd: Maciejowice
Wysłany: 2016-05-23, 22:40   

Bonbon napisał/a:
mocno zaczeli selekcjonować zgłoszenia i serio wybierają najlepszych, nie jak kto leci

Nie bajeruj, Ukraińców zatrudniają, bo Polacy nie chcą za 5200 siedzieć po dwa trzy tygodnie w budzie i jeździć 80km/h
 
     
Bonbon 


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 24
Wysłany: 2016-05-24, 09:52   

Ukraińcy jeżdżą fakt ale widzę że nie jesteś teraz na bieżąco. Nawet na necie na tych grupach pisali że się nie podostawali a wcale nie złe kwalifikacje, mocno wybierają. Żadna bajera, lepiej jak ktoś kto by się wybierał przeczytał wcześniej niż później snul domyslły że podobno przyjmują każdego jak leci a tu wtopa nie dostałem się.

[ Dodano: 2016-05-24, 10:53 ]
ja tam akurat do ukraińców nic nie mam, chcą pracować to pracują skoro mają taką szanse,
Ostatnio zmieniony przez Bonbon 2016-05-24, 09:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
adrevir 

Uprawnienia: C+E, KW, ADR
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 242
Skąd: WP
Wysłany: 2016-05-24, 20:20   

Bonbon czy tez Ponton powiem ci tak - nie trzebac byc czlonkiem Mensy, zeby moment wylapac, ze za fajera duzego zestawu to ty nigdy nie siedziales i nie masz pojecia o czym piszesz. Twoje posty sa na poziomie gimbazy ktora jest podjarana Euro Truck Simulator. I nie chodzi tu, ze agitujesz dla Linka czy jakiegos innego molocha, czy tez Janusza co ma dwa auta pod plotem i placi 8 z przodu. Jestes po prostu malo przekonujacy w tych wypowiedziach. Poza tym nie pograzaj sie o jakies ostrej selekcji w ktorejkolwiek z firm, kiedy na polskim rynku na dzis brakuje 30tys kierowcow.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg