Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Jak wygląda pierwsza trasa?
Autor Wiadomość
ignacy15 

Wiek: 24
Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: Puławy
Wysłany: 2015-08-21, 07:50   Jak wygląda pierwsza trasa?

Witam!
Ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz. Załóżmy, że zrobiłem sobie prawko na C+E, zatrudniam się w jakiejś firmie transportowej, no i co teraz? Mam czekać na telefon z firmy kiedy ruszam w trasę, czy jak to wygląda? A druga rzecz, to jak mam się spakować do ciężarówki? Mogę nią sobie podjechać pod dom i tam się spakować? Czy pakuję się do swojego samochodu osobowego, jadę do firmy, wypakowuję się do ciężarówki ruszam w trasę? Jeżeli tak, to co z moim samochodem? Zostaje w firmie?
Bardzo broszę o odpowiedź, dziękuję i pozdrawiam!
 
     
mrc 
Kierownik - Dyrygent


Tym śmigam: Kia Ceed II
Pracuję w firmie: Dziad Trans Sp. z o.o.
Uprawnienia: B, C, C+E, KW
Pomógł: 11 razy
Wiek: 35
Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 311
Skąd: ten mandat?
Wysłany: 2015-08-21, 10:31   

ignacy15 napisał/a:
ałóżmy, że zrobiłem sobie prawko na C+E, zatrudniam się w jakiejś firmie transportowej, no i co teraz? Mam czekać na telefon z firmy kiedy ruszam w trasę, czy jak to wygląda?


No zapewne tak, już chyba gołębi pocztowych się nie wysyła.

ignacy15 napisał/a:
A druga rzecz, to jak mam się spakować do ciężarówki? Mogę nią sobie podjechać pod dom i tam się spakować?


Zapytaj przyszłego szefa, ale jak mieszkasz na jakimś osiedlu to czarno to widzę bo pewnie zakazy są. :mrgreen:

ignacy15 napisał/a:
zy pakuję się do swojego samochodu osobowego, jadę do firmy, wypakowuję się do ciężarówki ruszam w trasę? Jeżeli tak, to co z moim samochodem? Zostaje w firmie?


No tak to zazwyczaj wygląda, ładujesz się i osobówkę zostawiasz na bazie.
Oczywiście wszystko zależy od firmy.


Nie prościej takie informacje uzyskać w firmie jak już będziesz miał uprawnienia i pracodawcę?

[ Dodano: 2015-08-21, 11:33 ]
ignacy15 napisał/a:
ałóżmy, że zrobiłem sobie prawko na C+E, zatrudniam się w jakiejś firmie transportowej, no i co teraz? Mam czekać na telefon z firmy kiedy ruszam w trasę, czy jak to wygląda?


No zapewne tak, już chyba gołębi pocztowych się nie wysyła.

ignacy15 napisał/a:
A druga rzecz, to jak mam się spakować do ciężarówki? Mogę nią sobie podjechać pod dom i tam się spakować?


Zapytaj przyszłego szefa, ale jak mieszkasz na jakimś osiedlu to czarno to widzę bo pewnie zakazy są. :mrgreen:

ignacy15 napisał/a:
zy pakuję się do swojego samochodu osobowego, jadę do firmy, wypakowuję się do ciężarówki ruszam w trasę? Jeżeli tak, to co z moim samochodem? Zostaje w firmie?


No tak to zazwyczaj wygląda, ładujesz się i osobówkę zostawiasz na bazie.
Oczywiście wszystko zależy od firmy.


Nie prościej takie informacje uzyskać w firmie jak już będziesz miał uprawnienia i pracodawcę, ale to jeszcze sporo wody upłynie.

Ja bym się tym nie martwił na zapas, lepiej przygotuj się do nowego roku szkolnego :mrgreen:
 
     
ignacy15 

Wiek: 24
Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 11
Skąd: Puławy
Wysłany: 2015-08-21, 13:12   

Do roku szkolnego jestem już przygotowany :-) . A wracając do tematu... robię sobie prawko na B potem na C, potem KW, potem C+E, no i w trasę :lol:
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2015-08-21, 22:10   

Planuj sobie co i jak zrobisz, oby Ci się udało. Ja tak samo planowałem, ale rok trzeba zasuwać i odkładać każdy grosz (przynajmniej w moim przypadku). Nie myśl że skończysz szkołę, złapiesz pracę i ruszysz ;-) Chyba że wygrasz w totka, albo po prostu masz "siano" ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg