Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca w dwóch różnych firmach a URLOPÓWKA.
Autor Wiadomość
Dawid_PKN 

Tym śmigam: Renault Midlum 220 DCI
Pracuję w firmie: anonim
Uprawnienia: B,C,E
Wiek: 34
Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 8
Wysłany: 2016-05-01, 22:56   Praca w dwóch różnych firmach a URLOPÓWKA.

Witam, koledzy mam takie pytanie a zarazem dylemat, postaram sie jasno opisać moja sytuację a zatem ;
Pracuje jako kierowca zawodowy w firmie AAAA w której mam też umowę opracę, prowadzę auto na tarczki i pojazd jest z licencją na potrzeby własne,więc i karta urlopowa jest na firmę AAAA.
Szefa syn otworzył swoją firmę BBBBBB kupił ciężarówkę i ma licencję też na potrzeby własne.
Ja jeżdżę 2/3 dni w firmie AAA z ich urlopówkami i tarczkami i umową o pracę, 2 dni w firmie BBBB z urlopówkami i tarczkami tej firmy i bez umowy.
jak to się ma do kontroli na drodzę kiedy będę pokazywać że jeżdże w dwóch firmach,kiedy inspektor zobaczy coś takiego kiedy będę akurat jechał autem firmy bbbbb może zawołać chyba umowe opracę a w tedy juz lipa chyba co.???
mało tego firma aaaaaa jak i bbbbbb ma gośćia który rozlicza od maja czas pracy kierowców nie wiem jak to wszystko poskładać dodam że na firmie nikt się tym nie przejmuje tyle że ja chce być czysty w razie W. i pytanie mam czy muszę co miesiąc kartę kierowcy dawać do z czytania skoro jej w ogóle nie używam .???
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 30
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2016-05-03, 14:40   

Skoro nie używasz karty kierowcy to po chcesz miałbyś ją zczytywać, skoro nie ma na niej żadnych informacji (wykazujesz ciągłość na tarczkach). Nie jest zabronione pracowanie w dwóch firmach, tylko dobrze pilnuj czasów pracy jazdy (tygodniowych, dwutygodniowych). Bo jak się zapomnisz to mandat zapłacisz Ty. Pytanie o jazdę na "czarno" to byś sobie darował...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg