Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Czy broń gazową można wozić w ciężarówce ???
Autor Wiadomość
Kretek 
Styl życia

Tym śmigam: Fiat "szatan" Seicento
Pracuję w firmie: DRT
Uprawnienia: B
Wiek: 30
Dołączył: 25 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Wrocław [DW]
Wysłany: 2013-02-03, 20:44   

Jeżeli się nie mylę to w Polsce do tego już będzie potrzebne zezwolenie. A co do mojej "solniczki" była testowana przez kolegę który ma identyczną na bardzo głupim jego bracie i trzeba przyznać że efekt był mocny który powalił na kolana "swego chłopa", jedyny mankament RMG to taki że nie ma do nich gazu żelowego który jest o wiele silniejszy dodatkowo ok 1m dłuższy zasięg, jedyny mankament to trzeba celować w twarz. A no i nie jest podatny na wiatr tak jak zwykły gaz obronny. Jednak to zawsze może dać nam chwile na reakcje ucieczki, bo do tego ma to służyć, obronić i dać czas, nie zabić :> Swoją drogą gaz może zabić np. astmatyka

[ Dodano: 2013-02-03, 20:50 ]
A co do opłakanych efektów to mogę śmiało powiedzieć że ręczne gazy "kieszonkowe" typu "nato" są śmiechu warte, potrafią nawet nie wypalić, nie mówiąc o tym że tylko bardziej wkurzą napastnika niż zamroczą :> Żeby kupić dobry gaz najlepiej udać się do specjalisty na konsultacje.

A co do mojej solniczki to nie jest ona tak do końca plastikową zabawką, raczej zwykły straszak który może czasem uratować dupę i nic więcej
 
     
De Jot


Tym śmigam: SCANIA R560 V8 6x2
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-02-04, 01:50   

W Niemczech kiedyś zapłaciłem spory mandat za gaz jak mnie zolle przeszukali. Prawda jest taka, że jeżeli ktoś już włazi Ci do kabiny to możesz zapomnieć o jakiejkolwiek obronie. Jeżli znów ktoś Cię napada przy naczepie to lepiej mieć szybkie nogi i nie wdawać się w awantury, bo tylko na filmach napastnicy atakują pojedynczo :)

Nie szukasz guza to go nie znajdziesz, a gaz to mogą nosić sobie kobiety do poprawy samopoczucia.
 
     
Iron.Falcon 
Brummi Fahrer


Tym śmigam: Stralis 460
Pracuję w firmie: Reiffeisen
Uprawnienia: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, BE, C1E, CE, T
Pomógł: 13 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 743
Skąd: Germania
Wysłany: 2013-02-04, 07:07   

De Jot, podpisuję się obiema rączkami i jedną nogą pod tym - zresztą pisałem to już wcześniej ;-)
 
 
     
bigman 


Tym śmigam: MAGNUM 480DXi
Pomógł: 28 razy
Dołączył: 04 Lis 2012
Posty: 698
Skąd: Centrum
Wysłany: 2013-02-04, 09:26   

Koledzy, zbyt bardzo ujednolicacie problem!
Czepiliście się konkretnego przykładu, jak ktoś włazi do budy albo chce obrobić naczepę.
Chyba Nolan napisał, że w takiej sytuacji nawet nie musisz nic wiedzieć, bo załatwią Cię gazem, by było wszystko po cichu.
Opisane wyżej sytuacje są oczywiście specyficzne i tu faktycznie taka forma obrony, czy jakiejś pomocy sobie nie wystarczy. Pewnych rzeczy nie da się niestety uniknąć. Są jednak różne sytuacje, gdzie posiadanie jakiegoś zabezpieczenia (mowa o rzeczach bardziej profi) może bardzo pomóc. Możesz iść do kibla, po chleb do sklepu, czy nawet do kochanki, której mąż będzie chciał Ci rozwalić łeb bejsbolem... ;-)
Bez powodu tego nie mówię, taki "gadżet" uratował mnie z kumplem w Czechach, gdzie w nocy między garażami spotkaliśmy się z cyganami.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg