Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Rozmyślam prace jako kierowca ciężarówki ?
Autor Wiadomość
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2013-01-02, 22:08   

Ja jeszcze nie śmigam. Kończę technikum :-/
 
     
Puciaty 


Tym śmigam: Honda cbr 929
Uprawnienia: A, B, B+E, C, C+E,KWP
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 169
Skąd: Gubin
Wysłany: 2013-01-02, 23:06   

MichalScania, aha rozumiem ale widze ze masz juz c i robisz na e :) wiec jesten na bardzo dobrej drodze ;)

[ Dodano: 2013-01-02, 23:10 ]
newtruckdriver, rozumiem :) no ja tak jak wspomniałem nie mam jakiegos wielkiego zawodu i zarabiam grosze ;)..

ale jakbym juz mial nawet jezdzić ćiężarowka to bym chyba sie bał ze spuszcza mi paliwo lub potna plandeke boh jeden wie co jeszcze ...

i trzeba miec orientacje co do parkingow sam nie wiem dokladnie jak to jest .....czy w navi jest opcja z parkingami i pokazuje gdzie są ?

a juz mysłalem ze wszystkie kursy mam juz za sobą ... jezeli chodzi o prawko, jak sie zdecyduje na C to znow meczarnia sters i kasa bo za pierwszym ciezko zdać pewnie :)
 
     
kaczorekm55 

Uprawnienia: sa plastiki :)
Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 30
Wysłany: 2013-01-03, 09:12   

Puciaty napisał/a:
MichalScania, aha rozumiem ale widze ze masz juz c i robisz na e :) wiec jesten na bardzo dobrej drodze ;)

[ Dodano: 2013-01-02, 23:10 ]
newtruckdriver, rozumiem :) no ja tak jak wspomniałem nie mam jakiegos wielkiego zawodu i zarabiam grosze ;)..

ale jakbym juz mial nawet jezdzić ćiężarowka to bym chyba sie bał ze spuszcza mi paliwo lub potna plandeke boh jeden wie co jeszcze ...

i trzeba miec orientacje co do parkingow sam nie wiem dokladnie jak to jest .....czy w navi jest opcja z parkingami i pokazuje gdzie są ?

a juz mysłalem ze wszystkie kursy mam juz za sobą ... jezeli chodzi o prawko, jak sie zdecyduje na C to znow meczarnia sters i kasa bo za pierwszym ciezko zdać pewnie :)


jak sie tak juz o wszystko boisz i ni e czujesz pewny, to dodaj sobie gotowanie, mocowanie zaladunkow, sranie nie na swoim kiblu i o la Boga cofanie pod rampe.
Mam pytanie do Ciebie, co robisz w zyciu? przy czym pracujesz?Jak moge oczywiscie wiedziec, tylko nie mow ze studia konczysz i tylko tyle w temacie, bo nie byles pewien ze polaczysz studia z robota.

pozdrawiam
 
     
Puciaty 


Tym śmigam: Honda cbr 929
Uprawnienia: A, B, B+E, C, C+E,KWP
Wiek: 35
Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 169
Skąd: Gubin
Wysłany: 2013-01-03, 11:43   

kaczorekm55, hehe nie studiuje to nie dlamnie bylo..prace zaczolem po szkole odrazu, pracowalem w prywatnej firmie i kladlismy gaz, a obecnie pracuje w hurtowni fajek...u mnie w moich stronach nie ma roboty zbytnio same markety i cpn

Wiesz ogladalem troche filmikow na yt i tak rozpytuje poprostu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg