Wyszukiwarka:

Poprzedni temat «» Następny temat
Klima postojowa WAECO
Autor Wiadomość
Bokser 

Tym śmigam: Daf Xf SSC Euro 6. 2014 rok. Chłodnia.
Uprawnienia: B.B/E.C.C/E, KW, KK
Wysłany: 2013-09-15, 20:58   Klima postojowa WAECO

Witam.

Dodałem pytanie do elektroniki bo nie wiedziałem gdzie, mam nadzieję że dobrze trafiłem :)

Może ktoś się orientuje co to może być za błąd w klimie postojowej Waeco, mianowicie chodziła elegancko i nagle cisza. Teraz po odpaleniu chodzi ( 1 minute ) ale tragicznie głośno i nie dmucha, potem wyświetla błąd F04, i tu moje pytanie czy ktoś wie może z czym może być związany ten błąd czy zostaje tylko serwis ? Jeśli serwis to może ktoś wie gdzie w okolicy Sochaczewa czy po trasie na Świecko ( stara dwójka ) są jakieś serwisy z klimą żeby wszedł duży.

Miś 

Tym śmigam: Renault Premium 460dxi, 2013
Uprawnienia: CE,ADR
Wysłany: 2013-09-15, 21:17   

Tak się w sumie złożyło że mam tablicę kodów od WAECO i piszą tam, że F4 oznacza, zbyt małą prędkość obrotową sprężarki a to mogło by tłumaczyć głośne chodzenie.
Trudno powiedzieć co jest przyczyną może łożysko, może zbyt małe napięcie zasilające więc chyba serwis :(

Bokser 

Tym śmigam: Daf Xf SSC Euro 6. 2014 rok. Chłodnia.
Uprawnienia: B.B/E.C.C/E, KW, KK
Wysłany: 2013-09-15, 21:29   

O dzięki wielkie, trudno, trzeba będzie podjechać ogarnąć to w serwisie w tym roku już tak gorąco to nie będzie to damy rade ale na przyszłe lato musi być zrobione. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

FrankJScott
FrankJScott

Tym śmigam: FrankJScott
Pracuję w firmie: FrankJScott
Uprawnienia: FrankJScott
Staż / Doświadczenie: FrankJScott
Wysłany: 2020-10-14, 23:55   Growing fan of this forum :)

As far as java programming goes, try this python assignment help profile as well as this java coding homework website. Also see this java coding for me forum as well as this python coding homework website is great too. I also recommend java coding for me website as well as this and finally web programming coding homework profile is worth a look.

[ Dodano: 2020-10-20, 19:21 ]
Pressfarm is just a press database that helps entrepreneurs find writers to publish about their startups. Build a listing of reporters and get listed in start-up sites in minutes. Applying our media outreach platform, it's simple to look for writers from different markets, journals and classes to find the best fit for your story.

Pressfarm will also help write mail pitches, press produces, material marketing and significantly more.

Pressfarm believe that thinning down the subject to journalists that are probably be interested in your start-up is a lot better than giving bulk emails.

[ Dodano: 2020-10-23, 14:14 ]
Pressfarm is really a press database that helps entrepreneurs find writers to create about their startups. Build a set of reporters and get stated in start-up websites in minutes. Applying our press outreach program, you can now look for editors from numerous markets, publications and categories to find the best fit for the story.

Pressfarm may also support write mail pitches, push releases, content advertising and significantly more.

Pressfarm believe that narrowing down the subject to editors who're probably be enthusiastic about your start-up is much better than giving mass emails.

Odpowiedz do tematu