Wyszukiwarka:

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy broń gazową można wozić w ciężarówce ???
Autor Wiadomość
Kretek 
Styl życia

Tym śmigam: Fiat "szatan" Seicento
Pracuję w firmie: DRT
Uprawnienia: B
Wysłany: 2013-02-03, 20:44   

Jeżeli się nie mylę to w Polsce do tego już będzie potrzebne zezwolenie. A co do mojej "solniczki" była testowana przez kolegę który ma identyczną na bardzo głupim jego bracie i trzeba przyznać że efekt był mocny który powalił na kolana "swego chłopa", jedyny mankament RMG to taki że nie ma do nich gazu żelowego który jest o wiele silniejszy dodatkowo ok 1m dłuższy zasięg, jedyny mankament to trzeba celować w twarz. A no i nie jest podatny na wiatr tak jak zwykły gaz obronny. Jednak to zawsze może dać nam chwile na reakcje ucieczki, bo do tego ma to służyć, obronić i dać czas, nie zabić :> Swoją drogą gaz może zabić np. astmatyka

[ Dodano: 2013-02-03, 20:50 ]
A co do opłakanych efektów to mogę śmiało powiedzieć że ręczne gazy "kieszonkowe" typu "nato" są śmiechu warte, potrafią nawet nie wypalić, nie mówiąc o tym że tylko bardziej wkurzą napastnika niż zamroczą :> Żeby kupić dobry gaz najlepiej udać się do specjalisty na konsultacje.

A co do mojej solniczki to nie jest ona tak do końca plastikową zabawką, raczej zwykły straszak który może czasem uratować dupę i nic więcej

De Jot

Tym śmigam: SCANIA R560 V8 6x2
Wysłany: 2013-02-04, 01:50   

W Niemczech kiedyś zapłaciłem spory mandat za gaz jak mnie zolle przeszukali. Prawda jest taka, że jeżeli ktoś już włazi Ci do kabiny to możesz zapomnieć o jakiejkolwiek obronie. Jeżli znów ktoś Cię napada przy naczepie to lepiej mieć szybkie nogi i nie wdawać się w awantury, bo tylko na filmach napastnicy atakują pojedynczo :)

Nie szukasz guza to go nie znajdziesz, a gaz to mogą nosić sobie kobiety do poprawy samopoczucia.

Iron.Falcon 
Brummi Fahrer

Tym śmigam: Stralis 460
Pracuję w firmie: Reiffeisen
Uprawnienia: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, BE, C1E, CE, T
Wysłany: 2013-02-04, 07:07   

De Jot, podpisuję się obiema rączkami i jedną nogą pod tym - zresztą pisałem to już wcześniej ;-)

bigman 

Tym śmigam: MAGNUM 480DXi
Wysłany: 2013-02-04, 09:26   

Koledzy, zbyt bardzo ujednolicacie problem!
Czepiliście się konkretnego przykładu, jak ktoś włazi do budy albo chce obrobić naczepę.
Chyba Nolan napisał, że w takiej sytuacji nawet nie musisz nic wiedzieć, bo załatwią Cię gazem, by było wszystko po cichu.
Opisane wyżej sytuacje są oczywiście specyficzne i tu faktycznie taka forma obrony, czy jakiejś pomocy sobie nie wystarczy. Pewnych rzeczy nie da się niestety uniknąć. Są jednak różne sytuacje, gdzie posiadanie jakiegoś zabezpieczenia (mowa o rzeczach bardziej profi) może bardzo pomóc. Możesz iść do kibla, po chleb do sklepu, czy nawet do kochanki, której mąż będzie chciał Ci rozwalić łeb bejsbolem... ;-)
Bez powodu tego nie mówię, taki "gadżet" uratował mnie z kumplem w Czechach, gdzie w nocy między garażami spotkaliśmy się z cyganami.

FrankJScott
FrankJScott

Tym śmigam: FrankJScott
Pracuję w firmie: FrankJScott
Uprawnienia: FrankJScott
Staż / Doświadczenie: FrankJScott
Wysłany: 2020-06-12, 19:12   Loved browsing this page :)

Always fan of this this article :) Btw, I highly suggest this more helpful hints profile not to mention this find out this here site or take a look at this check out here page along with this review forum and don't forget this discover more website and finally this learn more site is great too. Also worth mentioning is this my latest blog post website, as well as original site page and finally this here are the findings page and always this my explanation page, as well as use this link site not to mention this have a peek at this website profile or take a look at this try this website site along with this explanation

Odpowiedz do tematu