Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: MichalScania
2012-08-02, 11:42
Jakie jedzenie zabrać w trasę?
Autor Wiadomość
CzarekLewarek 


Tym śmigam: renault kadjar
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 5
Skąd: Tychy
Wysłany: 2017-06-23, 09:24   

Ja nigdy nie wiem co zabrać, ale za to moja matka wie haha :D Jak przyjeżdżam do domu to dostaję zawsze sera i mięsa domowego. W sam raz w jakąś małą trasę. Nie lubię brać nie wiadomo ile. Wolę gdzieś na trasie zjeśc na ciepło a nie walić ze słoika non stop wczorajsze kluchy jakieś
 
     
Szef Kuchni Tru

Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-02-13, 19:36   

Polecam moje przepisy, które gotuje w trasie i w domu, wszystkie sprawdzone osobiście.
Obiady w trasie
Dania do słoików

Zapraszam również do odwiedzania mojej strony Kuchnia Truckera - Gotowanie w trasie, dania do słoika, przepisy, a także fanpage'a na Facebooku Kuchnia Truckera na Facebooku, gdzie regularnie publikuję nowe przepisy.
 
     
Mariuszek
Mariusz Andrys

Tym śmigam: DAF XF 106
Pracuję w firmie: SpeedTruck.eu
Uprawnienia: A,B,C,D+E
Wiek: 43
Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 3
Skąd: Nowe Brzesko
Wysłany: 2018-04-29, 09:47   

Ważne by zróżnicowane i zbilansowane.. To ciężka praca - takie słoiczki jak powyżej mniam mniam
 
     
Alex1985 

Wiek: 38
Dołączył: 12 Lip 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-08-16, 09:37   

Dla mnie właściwa dieta w trasie to podstawa, tym bardziej, że mam skłonności do tycia. Ostatnio przeczytałem o tym fajny artykuł http://bresland.pl/zdrowa-dieta-kierowcy-w-trasie/
Wiadomo, że człowiek by podjadł czasem coś mniej zdrowego, tym bardziej jak ma jakiegoś dołka, ale trzeba z tym walczyć, żeby nie było to zbyt często...
 
     
WuGie 

Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 10
Wysłany: 2019-01-17, 22:49   

a pijecie w trasie napoje energetyczne np Tigera czy wolicie kawę??
 
     
LordTom83 

Pracuję w firmie: Miratrans
Uprawnienia: A, B, C, E, KK, ADR
Pomógł: 13 razy
Wiek: 40
Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 316
Skąd: Kutno
Wysłany: 2019-01-20, 12:14   

napoje energetyczne to samo zło .... https://zdrowie.tvn.pl/a/napoje-energetyczne-wlasciwosci-i-dzialanie-na-organizm-skutki-zdrowotne-zwiazane-z-energetykami

natomiast kawa zgodnie z ostatnimi wynikami badań naukowców ma więcej pozytywnych skutków niż negatywnych. Zalecają picie kilku filiżanek kawy dziennie. Do niedawna kawa była uznawana również jako zło dla organizmu. Mam nadzieję, że ostatnie wyniku badań nie są wynikiem lobby kawowego tylko rzetelnymi potwierdzonymi badaniami. Nie ukrywam, że stroniłem od picia kawy, że względu na rzekome złe skutki dla organizmu. W zamian piłem kawe-inke. Jakiś czas temu zacząłem ją pić zachęcony pozytywnymi właściwościami.

Nawet gdyby pozytywne skutki pici kawy były tylko wynikiem lobby kawowego to i tak jest to milion razy lepszy napój niż energetyki.
 
     
WuGie 

Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 10
Wysłany: 2019-09-16, 13:44   

w trasę warto wziąć jakieś rzeczy które szybko się robi np makaron.
świderki arrighi do tego kurczak albo inne mięso. Sos i mamy jedzenie na dwa dni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg