Wyszukiwarka:

Poprzedni temat «» Następny temat
Omega Pilzno
Autor Wiadomość
slimshady

Wysłany: 2014-05-15, 06:03   

dzisiaj jadę do starostwa, kończę już kwalifikacje i zostaje mi czekać na kartę kierowcy :-) Pozmieniało się coś w OMEDZE? Start nadal wygląda tak jak pisałeś? Konieczna ta podwójna na początek? Czy można samemu za "kimś"? Bo wolałbym sam ;-)
Ile trwa taka trasa do Hiszpanii?

A z innej beczki, to w co te auta są wyposażone? Mają CB, lodówkę i co tam trzeba na taki 2-3 tygodniowy wyjazd? Czy muszę się w to sam zaopatrywać?

gacekce 

Uprawnienia: B,C, C+E
Wysłany: 2014-05-15, 07:52   

Wszystko musisz miec swoje, lodowki maja tylko najnowsze auta ktore napewno nie dostaniesz. I zaopatrz sie w duza puszke wd40, dwa dni temu mialem wystrzal w niemczech na autostradzie to zanim udalo mi sie odkrecic zapas zeszlo trzy godziny.Reszte sie dowiesz jak zadzwonisz bo nie wiem moze sie cos zmienilo

slimshady

Wysłany: 2014-05-24, 07:57   

dzięki kolego :-) jak kwalifikacje ukończę to będę ich atakował, w tej chwili mam jakieś 3 tygodnie do egzaminu to dupy truł nie będę

diabolo134 

Tym śmigam: DAF XF 105
Uprawnienia: C+E
Wysłany: 2014-07-06, 09:10   

Koledzy podpowie ktoś czy Omega ma jakąś baze we Wrocławiu czy coś bo takie ogłoszenie znalazłem i się zastanawiam.

http://www.praca.pl/kierowca-kat-c-e_482942.html

masakra

Wysłany: 2015-03-05, 00:56   

Zdecydowanie nie polecam. Rozpisywal sie za bardzo nie bede, gdy szedlem do omegi sugerowalem sie "jazda na maxa", placa byla drugorzedna. Moge powiedziec ze to byla jazda co najwyzej na pol gwizdka. Najkrocej hiszpanie bliska zrobilem w 12 dni, najdluzej 21-22, zazwyczaj bylo to 15-16. Dojazd do hiszpanii dograny, ale powroty to niestety stanie po kilka dni. Ponadto musialem sie o wszystko prosic i uzerac.
Jezeli wydaja wam samochod, robcie zdjecia, nagrywajcie filmy, rozwijajcie pasy, cokolwiek znajdziecie nie tak, rysa, urwana guma, otarcie, czy cokolwiek podobnego, nawet najwieksza drobnica i rzecz ktora najnormalniej ulega zuzyciu i przez mysl wam nie przyjdzie ze ktos sie moze o to czepiac - dokumentujcie, bedzie na koniec latwiej.

Moglbym sporo poopisywac, ale szkoda klawiatury, jedzilem tam tylko kilka miesiecy ale sytuacji absurdalnych mialem mase, nic pozytywnego nie napisze, moze poza tym ze omega naprawde szybko uczy, nie tyle jazdy co zycia.
Jezeli chodzi o sprzet, gdy szedlem do omegi wydawalo mi sie ze ten jest swietny, gdy postalem po parkingach, okazalo sie ze to jedna ze starszych flot, az zal dupe sciska gdy wsiada sie do innych samochodow, zadbanych, lepiej wyposazonych i nowszych.

Nerrox 

Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Wysłany: 2015-03-23, 18:20   

Omega to gówno ; ) Wracając z Kątów Wrocławskich gadałem z kierowcą, który jeździ na Hiszpanie i powiedział tylko tyle "Daj spokój, to gówno nie firma".

LevusPL 

Wysłany: 2017-04-25, 19:43   

To czemu ten kierowca jeszcze tam jeździł? 8-)
a tu trochę może nowości o nich?:
https://www.youtube.com/watch?v=iR8Y0K7avok
kanał na YouTube "CplusE" :->

Damian1996 

Uprawnienia: B,C,C+E,KW,KK
Wysłany: 2017-04-26, 12:31   

Też właśnie ostatnio na to trafiłem.Doszły mnie również słuchy,że Omega już nie bierze bez doświadczenia :mrgreen:

and407 

Uprawnienia: B,C+E,KWP
Wysłany: 2017-04-28, 16:41   

Nie bierze. Chyba, że jeździłeś coś na ciężarówkach to wtedy można po negocjować.

Baranek12 

Uprawnienia: B,C+E
Wysłany: 2017-05-10, 21:06   

No i do tego Ukraińców nie zatrudniają jak jeszcze wprowadzą umowy o pracę to będzie najlepsza firma na Podkarpaciu

Wariat123 

Wysłany: 2017-05-14, 16:52   

Co ta Omega kombinuje to nie pojęte,skąd nagle takie zmiany to nie wiadomo.Przecież w czasach kiedy kierowca miał naprawdę ciężko znaleźć robotę bez doświadczenia to ta firma jako jedna z niewielu na Podkarpaciu brała jak leci.Może mniej roboty mają i wymyślają.Ciekawa sprawa :-?

lemy47

Uprawnienia: C+E, ADR + Cysterna
Wysłany: 2017-07-17, 19:19   

Witam. Jeździłem w Omedze przez chwilę na dziale SK-CZ i mogę śmiało polecić. Niestety musiałem odejść bo potrzebowałem codziennie być w domu, ale aktualnie powoli myślę o powrocie na dłuższe trasy i dumam czy znów nie wybrać Omegi, tylko tym razem może RO/BG/TR. Nie wiem czy dalej przyjmują bez doświadczenia, ale myślę, że jeśli ktoś pojechałby bezpośrednio do firmy i porozmawiał z szefem jakieś wybranego działu jak człowiek to myślę, że nie byłoby problemu wrzucić na podwójną na jakieś 2 tygodnie do przyuczenia. Normalni ludzie tam pracują z którymi można się dogadać :) Jedna prosta zasada - jeśli jesteś OK wobec spedycji/kierownika to oni tak samo postępują z Tobą. Ja nigdy nie miałem problemów. Nawet jak mi na Czechach na parkingu urwali lusterko i gość uciekł to nie ponosiłem żadnych kosztów. Jedyny minus to działalność chociaż z drugiej strony jak się bije kilometry to się dobrze zarobi :) Jak ktoś chce dowiedzieć się większych szczegółów na temat pracy w Omedze to zapraszam na priv'a :)

Karol_P88

Tym śmigam: Actros MP3
Wysłany: 2017-07-30, 07:52   

A tak z ciekawości, co jeśli ukradną Ci parę palet drogiego towaru a ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania bo coś tam (np auto stało na dzikusie)to kto wtedy za to płaci? Ty czy Omega? Co jeśli np auto jest przeładowane i zważą to na kogo idzie kara?

Wariat123 

Wysłany: 2018-11-28, 19:10   

Od pierwszego postu na temat omegi minęło około 5 lat,sytuacja w transporcie teoretycznie zmieniła się na korzyść kierowcy. Tymczasem Omega Pilzno nie dość że osobom bez doświadczenia dalej płaci 100zł za dzień to jeszcze niezbyt chętnie zatrudnia swieżaków. :lol: Podobno pozbyli się Ukraińców albo i Ukraińcy sami uciekli :lol: Ktoś kiedyś tutaj dobrze napisał "Świat się zmienia ale nie Omega" zastanawia mnie tylko czym kierują sie Polacy tam pracujący. :idea: :idea: :roll:

Odpowiedz do tematu