Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana firmy
Autor Wiadomość
J23 

Tym śmigam: DAF XF 105,460
Uprawnienia: A,B,C+E KW KK ADR+Cysterny
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 116
Skąd: Esi
Wysłany: 2017-01-02, 16:06   

Do jaziutka:nie chcę nikogo obrażać ale jaziutek sam piszesz głupoty,dlatego że sam nawet nie zrozumiałeś co napisałeś.Powiedz co mam zrobić ,wylogowałem się ostatnio 8.09.2015 później były tylko tarczki w firmie zakończyłem pacę np 30.11.2015 w nowej firmie zalogowałem się 10.02.2016 i co powinienem wbić w tacho i jaki powinien być wpis na początku pracy w nowej firmie,zastanów się jak nie wiesz to kolego na kurs. :evil:

[ Dodano: 2017-01-02, 19:18 ]
borman
powinno być tak wylogowujesz się normalnie F i łóżeczko ,a w nowej firmie wpis manualny do końca umowy którą miałeś w starej firmie dajesz dyżur na dojazd i inna praca lub łóżko według potrzeby myślę że wiesz o co chodzi i koniec zmiany.Potem rozpoczynasz nową zmianę ,przerwa między zakończeniem umowy w starej firmie a rozpoczęciem w nowej nie musi być udokumentowana bo nie pracujesz,ale musisz mieć zaświadczenie 561/2006 od kiedy rozpoczynasz pracę w nowej firmie,chyba że masz krótszą pauzę niż 45 h to wtedy wpisy zgodne z tym co robiłeś.Myślę że jasno to opisałem może komuś to się jeszcze przyda,a zaświadczenie o rozpoczęciu pracy w nowej firmie zawsze może się przydać :!:
Ostatnio zmieniony przez J23 2017-01-02, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jaziutek

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 66
Wysłany: 2017-01-03, 18:31   

J23 napisał/a:

borman
powinno być tak wylogowujesz się normalnie F i łóżeczko ,a w nowej firmie wpis manualny do końca umowy którą miałeś w starej firmie dajesz dyżur na dojazd i inna praca lub łóżko według potrzeby myślę że wiesz o co chodzi i koniec zmiany.Potem rozpoczynasz nową zmianę ,przerwa między zakończeniem umowy w starej firmie a rozpoczęciem w nowej nie musi być udokumentowana bo nie pracujesz,ale musisz mieć zaświadczenie 561/2006 od kiedy rozpoczynasz pracę w nowej firmie,chyba że masz krótszą pauzę niż 45 h to wtedy wpisy zgodne z tym co robiłeś.Myślę że jasno to opisałem może komuś to się jeszcze przyda,a zaświadczenie o rozpoczęciu pracy w nowej firmie zawsze może się przydać :!:


Nic dodać nic ująć tylko przyklepać
 
     
emild 

Tym śmigam: Marysia
Uprawnienia: B,C+E,KW,KK,ADR
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 28 Wrz 2013
Posty: 97
Skąd: Chełm
Wysłany: 2017-01-20, 13:20   

borman napisał/a:
na samym początku pracy w byłej firmie zarejestrowałem dojazd zgodnie z przepisami.ale w sobotę już nie mogłem jechać ,bo wyjazd z domu rano w niedzielę.no i oczewiście było stękanie-jak to tak.jakoś szef to przeżył,ale na przyszłość uzgodniliśmy,że w razie problemu płaci on.

ale za co płaci :?: Moim zdaniem ważny problem to się dopiero wydarzy, w sytuacji gdy po przyjeździe do pracy busem nie zarejestrujemy tego dojazdu -wsiadamy od razu do ciągnika - jedziemy bez rejestrowania pazy- I W TYM MOMENCIE SPOWODUJEMY POWAŻNY WYPADEK. Jestem pewien, że każdy pracodawca umyje ręce.

[ Dodano: 2017-01-20, 14:04 ]
jeszcze jedno.
borman napisał/a:
ale w sobotę już nie mogłem jechać ,bo wyjazd z domu rano w niedzielę.

rejestrując w tacho dojazd do pracy busem rejestrujemy młotki bądź dyspozycję, w zależności od tego, czy prowadziliśmy tego busa, czy byliśmy pasażerami - więc oficjalnie rozpoczęliśmy wcześniej 6-cio dniowy cykl pracy - więc powinniśmy zrobić normalną pauzę przed rozpoczęciem jazdy ciągnikiem, czyż nie :?: Co zrobić, gdy mój dojazdy do pracy... trwa ponad 15 godzin :?: Np 24h. Mam /jedzie nas np. 6ciu/ zrobić pauzę .... busem i to zarejestrować :?:

sorry za oftop.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg