Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Lodówka do ciężarówki
Autor Wiadomość
Jarko 

Uprawnienia: C,C+E,KW,KK
Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 25
Wysłany: 2015-10-10, 13:03   Lodówka do ciężarówki

Witam jadę na 6 tygodni lodówkę w samochodzie będę miał ale jedziemy w dwójkę i chciałem kupić coś takiego
http://allegro.pl/lodowka...5479171260.html

ponieważ chcę wziąć dużo jedzenia . Na droższą mnie nie stać . Korzysta ktoś z tego wynalazku ???
 
     
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2016-03-04, 08:58   

Coś dmuchać na pewno będzie ale do takiej lodówki proponuję wrzucać produkty, które nie potrzebują bardzo niskiej temperatury. Do lodówki fabrycznej w aucie zalecam wrzucać mięsa oraz wędliny.

Lodówkę mam podobną i nie zdaje egzaminu gdy są upały..
 
 
     
Krzysiek_wlkp 

Uprawnienia: A, B, B+E, C, C+E, KK, KW, HDS
Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 30
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2016-03-04, 17:07   

panowie doradzcie jaka porzadna lodówke kupic, planuje cos z Weaco kompresorowa ceny oscyluja 1500-2000 z doswiadczenia powiedzcie o jakiej pojemnosci kupic ?bedzie stala prawdopodobnie przed fotelem pasazera.
fabrycznej niestety nie ma wiec jak tylko zaczne sam jedzic to nie wyobrazam sobie tego bez lodówki
 
 
     
mati373737

Tym śmigam: DAF XF e6 Super Space Cab
Pracuję w firmie: Transportowej
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK, II WJO, Koparki
Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 90
Skąd: WLKP
Wysłany: 2016-04-17, 17:55   

Krzysiek zależy na ile będziesz chciał wyjeżdżać, bo jeśli tylko na kilka dni i weekendy w domu to ja korzystam z takiego hmmm pojemnika styropianowego. Nie wiem ile dokładnie mam litrów, ale na tydzień spokojnie się spakuje słoikami i wędlinami, następnie wszystko to obkładam lodem w jakiś workach czy pojemnikach i to mi zdaje egzamin na te parę dni. Ścianki styropianu mam takie porządne na ok 8cm i jak nawale dużo lodu to ten tydzień mam wszystko chłodniutkie i nic się nie psuje :) Jest to najtańsza opcja, a po za tym wszystko mieści mi się idealnie pod łóżkiem i jest gitara. Także, jeśli nie planujesz iluś tygodniowych wyjazdów to zastanów się nad takim rozwiązaniem.
 
     
caro86wlkp

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 35
Wysłany: 2016-04-18, 19:02   

do dafa w prawy schowek wchodzi waeco cdf-18. górną komorę zamraża na kość ale przez swoją konstrukcje dolną część jeśli masz bardzo gęsto upakowane to potrafi rozmrozić. tylko do góry masz rurki chłodzące. ale zazwyczaj na dół daje sery i masło a na górę 5-6kg kiełbasy i trochę schabowych i jest dobrze, mi na 4 tygodnie wystarcza
Ostatnio zmieniony przez caro86wlkp 2016-04-18, 19:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
grzegorz_pgn 

Tym śmigam: Renault Magnum
Pracuję w firmie: DziadTrans
Uprawnienia: B,C,E
Wiek: 43
Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2016-04-24, 16:49   

Używałem WAECO Tropicool TC 21FL.
Z czystym sumieniem mogę polecić. Koszt jakieś 7-8 stówek, ale się sprawdza.
Wcześniej używałem "chłodziarki" z Biedronki, ale to latem się do niczego nie nadaje.
 
     
Karol_P88

Tym śmigam: Actros MP3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 318
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2016-04-28, 16:19   

6 tygodni we dwóch chłopie po co ci lodówka, będziesz żył miłością, partner też pewno gej:)

Dobrą firme żeśta chłopaki wyrwali że wysyła was we dwóch na półtora miecha i nawet lodówki nie ma hehe, niech zgadne ciągnik to premiumka:>
Ostatnio zmieniony przez Karol_P88 2016-04-28, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
MadToY 
Kapitan Szos


Tym śmigam: Renault Premium Auto-transporter
Pracuję w firmie: Wega-A
Uprawnienia: A | B | C | C+E | Na własnej kobiecie xD
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 50
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2016-05-01, 15:10   

Z tańszych z czystym sumieniem mogę polecić waeco tropicool TC35 FL jak kupowałem ponad pół roku temu to kosztowała 850zł i pomimo obaw spisuje się rewelacyjnie a dodam iż regularnie latam na włochy. A jak wszyscy wiedzą na załadunku temperatura w kabinie osiąga 40+ stopni..... Zamrozić nie zamraza ale robi robotę, dodam iż u mnie woze w niej sery białe, nabial, ryby, wędliny, sałatę warzywa i owoce i wszystko zimniutkie....

Dodam jeszcze istotną dla mnie rzecz, lodówka pobiera bardzo mało prądu jak na termo-elektryka ostatnio zdarzyło mi się zostawić włączona na weekend przychodzę do pracy po ok 50h zobaczyłem ze chodzi i zalamka... Ale kluczyk w prawo i Renata odpalila, niech się czymś takim pochwała pseudo-chlodziarki z allegro 8-)
 
     
Diabolique 


Tym śmigam: Volvo FH16 Honda / Accord V 2.0i
Uprawnienia: CE,KW,KK,II WJO.
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Lip 2013
Posty: 230
Skąd: Blok Wschodni
Wysłany: 2016-06-02, 22:27   

gdzie to tak tanio wyrwałeś tą lodóweczkę?
 
     
MichalScania 

Pracuję w firmie: podaję hasło: okoń !!!!
Pomógł: 18 razy
Wiek: 30
Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1332
Wysłany: 2016-06-04, 22:26   

w byłej firmie masa osób używała kompresorowych waeco model cf 35. Mrozi jak zamrażarka, chłodziarki podobno nie zdawały egzaminów w lecie. Koszt duży, no ale coś za coś.
 
     
MadToY 
Kapitan Szos


Tym śmigam: Renault Premium Auto-transporter
Pracuję w firmie: Wega-A
Uprawnienia: A | B | C | C+E | Na własnej kobiecie xD
Wiek: 33
Dołączył: 01 Maj 2016
Posty: 50
Skąd: Pleszew
Wysłany: 2016-06-19, 10:34   

Diabolique napisał/a:
gdzie to tak tanio wyrwałeś tą lodóweczkę?


http://pcpoznan.pl/pl/p/L...ool-TC-35FL/134

Proszę co prawka kilka złotych więcej ale weźmy pod uwagę iż one są indeksowane o cenę euro/zł a to ostatnio poszło w górę
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg