Wyszukiwarka:
 




Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze kroki do zawodowego Trackera - od początku do ...
Autor Wiadomość
DjMatias 
Na silosach...


Tym śmigam: DAF XF 105.460
Pracuję w firmie: AL TRANS - SCHMIDT POLSKA
Uprawnienia: B|BE|C|CE|D|DE|KW|KK|Wózki
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 179
Skąd: Kutno
Wysłany: 2015-09-11, 22:38   Pierwsze kroki do zawodowego Trackera - od początku do ...

Witam was wszystkich. Zdecydowałem się pójść na kurs ponieważ lubię jeździć itd. Wiem że zawód jako kierowca to nie tylko siedzenie za fajerą, ale że się pracy nie boję zdecydowałem się zrobić ten pierwszy krok.
Mój ojciec ma możliwość załatwienia mi roboty w firmie w której jeździ więc mam nadzieję że szybko uda mi się pozdawać egzaminy i zacznę przygodę w tej branży.
Na dzień dzisiejszy jestem po kursie kat C - w środę 16.09.2015 mam egzamin praktyczny także trzymajcie kciuki :) trochę bałem się tych nowych testów bo jak zdawałem na kat. D to nie było to tak wszystko pokomplikowane. Całe szczęscie się udało i zakończyłem ezgamin teoretyczny z wynikiem 74 na 74.


Zobaczymy jak będzie dalej...

Podaję koszta jakie w tej chwili poniosłem
- kurs kat. C - 1900zł
- badanie lekarskie + psychol - 350zł
- egzamin teoretyczny - 30zł
- egzamin praktyczny - 200zł
- zdjęcia - 25zł

Pozdrawiam i do następnego wpisu :)
 
     
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2015-09-14, 18:27   

DjMatias, Jesteś DJ ?
 
 
     
DjMatias 
Na silosach...


Tym śmigam: DAF XF 105.460
Pracuję w firmie: AL TRANS - SCHMIDT POLSKA
Uprawnienia: B|BE|C|CE|D|DE|KW|KK|Wózki
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 179
Skąd: Kutno
Wysłany: 2015-09-14, 21:11   

od dwóch lat nie ale 7 lat się grało, chciałem sam nick Matias ale że był już zajęty to starą nazwą się posłużyłem. A czemu pytasz ?
 
     
Andrzej_88 

Uprawnienia: A,B,C,D,E, ADR + cysterny
Pomógł: 6 razy
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 705
Wysłany: 2015-09-15, 10:47   

Z ciekawości.. :-P
 
 
     
DjMatias 
Na silosach...


Tym śmigam: DAF XF 105.460
Pracuję w firmie: AL TRANS - SCHMIDT POLSKA
Uprawnienia: B|BE|C|CE|D|DE|KW|KK|Wózki
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 179
Skąd: Kutno
Wysłany: 2015-09-16, 16:16   

Uff... jestem już po egzaminie. 50 minut jazdy i kolejny egzamin do przodu. Teraz tylko zapisywać się na CE i lecimy z tematem :)

na placu miałem do wykonania:
- jazda po łuku przód - tył
- wjazd do garażu przodem
- zawracanie na trzy

jestem mega zadowolony bo udało mi się kat. C zaliczyć za pierwszym razem. Jak na razie dobra passa bo Kat. B / D też poszły za pierwszym :)

oby tak dalej ;-) bynajmniej mam taką nadzieję :)

a z ciekawostek... mój wydział komunikacji znajduje się w Gostyninie woj mazowieckie i te małpy w tych okienkach nie wydadzą mi profilu kierowcy na CE abym mógł rozpocząć next kurs bez wyrobienia prawka. Jest to chore i wyłudzanie pieniędzy. Bo prawko tak na prawdę wyrabiam tylko aby wydała mi ten profil kandydata kierowcy bo C i tak nie będę jeździł bo muszę czekać na E. Chory kraj...
 
     
DawidR 

Pracuję w firmie: IKEA
Uprawnienia: B,B+E,C,C+E i KW
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 141
Skąd: Zbąszyń
Wysłany: 2015-09-17, 21:06   

Nie masz obowiązku wyrabiać prawa jazdy jeśli chcesz jeszcze iść na ce i kw!

jeśli te panie nadal będą nalegały na wyrobienie prawa jazdy to proszę o spytanie dokładnych podstaw i ustaw na jakich ich stwierdzenie sie opiera :)
 
     
DjMatias 
Na silosach...


Tym śmigam: DAF XF 105.460
Pracuję w firmie: AL TRANS - SCHMIDT POLSKA
Uprawnienia: B|BE|C|CE|D|DE|KW|KK|Wózki
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 179
Skąd: Kutno
Wysłany: 2015-09-17, 22:15   

była pogadana itd. Nie ugiętę są. Nie wyda mi profilu kierowcy jak nie wyrobię prawa jazdy
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2015-09-18, 17:31   

DjMatias napisał/a:
była pogadana itd. Nie ugiętę są. Nie wyda mi profilu kierowcy jak nie wyrobię prawa jazdy


To dziwne, ja dwa dni po zdaniu "C" dostałem profil na "E". Same mi powiedziały żeby z "plastikiem" poczekać za E, bo z samym "C" i KW nie warto wyrabiać... :roll: Także u Ciebie jakieś wałki cisną...
 
     
mrc 
Kierownik - Dyrygent


Tym śmigam: Kia Ceed II
Pracuję w firmie: Dziad Trans Sp. z o.o.
Uprawnienia: B, C, C+E, KW
Pomógł: 11 razy
Wiek: 35
Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 311
Skąd: ten mandat?
Wysłany: 2015-09-18, 17:52   

Dokładnie wyrabia się profil po zdaniu C bez konieczności wyrabiania dokumentu, jakaś niedouczona kwoka musiała Cię obsługiwać.

Chory kraj, każdy urząd robi co innego i jak mu się podoba.
 
     
DjMatias 
Na silosach...


Tym śmigam: DAF XF 105.460
Pracuję w firmie: AL TRANS - SCHMIDT POLSKA
Uprawnienia: B|BE|C|CE|D|DE|KW|KK|Wózki
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 179
Skąd: Kutno
Wysłany: 2015-09-19, 08:17   

ale to tylko w moim urzędzie. W okolicy robią tak samo jak u was, wręcz same mówią aby nie wyrabiać niepotrzebnie prawko dwa razy. No chory kraj, oni twierdzą że robią wszystko zgodnie z prawem a że inni robią inaczej to już nie ich sprawa
 
     
mobil1994 
mobil1994


Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 1166
Wysłany: 2015-09-19, 15:39   

DjMatias napisał/a:
ale to tylko w moim urzędzie. W okolicy robią tak samo jak u was, wręcz same mówią aby nie wyrabiać niepotrzebnie prawko dwa razy. No chory kraj, oni twierdzą że robią wszystko zgodnie z prawem a że inni robią inaczej to już nie ich sprawa


Nie daj się :!: Postrasz te babsko że gdzieś to zgłosisz (kto jest nad nimi :?: ) albo niech Ci to udowodni podstawą, no chyba że ona ze swojej kasy to zapłaci.
 
     
DjMatias 
Na silosach...


Tym śmigam: DAF XF 105.460
Pracuję w firmie: AL TRANS - SCHMIDT POLSKA
Uprawnienia: B|BE|C|CE|D|DE|KW|KK|Wózki
Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 179
Skąd: Kutno
Wysłany: 2015-09-19, 22:08   

podesłali mi takie coś.

3. Profil kandydata na kierowcę generuje się także w przypadkach, o których mowa w § 8 ust. 1 pkt 6, pkt 7 lit. a, b i d,
pkt 8 i 11. W tych przypadkach nie wymaga się przedłożenia dokumentów, o których mowa w ust. 1 pkt 2.


b) o rozszerzenie uprawnień ujętych w prawie jazdy, za pośrednictwem ośrodka egzaminowania – dokumentów i informacji:
– o których mowa w pkt 1,
– potwierdzających spełnienie wymagań, o których mowa w art. 11 ust. 4 ustawy, lub kserokopii posiadanego prawa
jazdy kategorii:
– – B – jeżeli osoba ubiega się o prawo jazdy kategorii C1, C, D1 lub D,
– – B, C1, C, D1 lub D – jeżeli osoba ubiega się o prawo jazdy odpowiednio kategorii B+E, C1+E, C+E, D1+E lub
D+E,

co o tym myślicie ?


w poniedziałek zadzwonie jeszcze do ministerstwa transportu i spróbuję się czegoś jeszcze dowiedzieć, i jak będzie coś nie tak to jadę od razu do Gostynina. Bo ja już kasę wpłaciłem ale nie podaruję... zobaczymy co z tego wyjdzie

[ Dodano: 2015-10-29, 16:00 ]
Nic ostatnio nie pisałem, więc trzeba nadrobić.
w sprawie co do koniecznego wyrobienia prawka co opisywałem sytuację wyżej skończyła się tak i je wyrobiłem. Zależy mi na czasie więc już się z nimi nie sprzeczałem. Wyrobiłem prawko, pobrałem PPK i już mam 18 godzin wyjeżdzone na CE.
Powiem tak, po mieście nie ma problemu. Czuję gabaryt itd. Łuk nie powiem bo trochę problemów mi sprawia ale wyrabiam się spokojnie w 3 minutach aby zakończyć manewr więc myślę że będzie ok.

Troszkę się zdenerwowałem bo na dniach w Wordzie w Płocku będą egzaminy przeprowadzane na nowym TGL gdzie tutaj w Kutnie nikt nie ma na nauce jazdy. Tutaj w starym Manie są biegi na przebitkę a tam na pstryczek i co najgorsze uczę się na dłuższej ciężarówce a krótszej przyczepie a teraz będzie odwrotnie, zobaczymy jak to będzie. Mam nadzieję że wszystko będzie po mojej myśli.

Wczoraj zaliczone Kwalifikacja Wstępna Przyśpieszona z max ilością punktów.

[ Dodano: 2015-12-01, 13:42 ]
Dzisiaj szczęśliwy dzień, zdany ostatni egzamin na CE, wyrabiam kwity i gdzieś luty/marzec ruszam na EU :)
zobaczymy czy się do tego nadaję

[ Dodano: 2015-12-19, 17:59 ]
Prawko odebrane, wniosek o KK złożony i teraz czekamy za kartą i od połowy stycznia, początek lutego ruszamy na silo :)

[ Dodano: 2016-03-25, 05:02 ]
Tak jak pisałem wcześniej od początku lutego śmigam na silosie. Praca bardzo fajna i przyjemna. Odwiedziłem już Niemcy, Szwecję, Danie, Belgię, Holandie i Francje. A oto mój zestawik na dzień dzisiejszy...

Daf 460KM skrzynia manual

Ostatnio zmieniony przez DjMatias 2016-03-25, 05:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grafika: Shaxo | Wdrożenie: JacobCode.pl
Copyright © 2012 by FastKill.pl
http://www1.picturepush.com/photo/a/9147869/640/9147869.jpg