Wyszukiwarka:

Poprzedni temat «» Następny temat
Górnicy kontra kierowca ciężarówki
Autor Wiadomość
kiko 

Wysłany: 2015-02-04, 13:37   Górnicy kontra kierowca ciężarówki

https://www.youtube.com/watch?v=5sTUwJ0lqLE

Menelaos 

Uprawnienia: B C E KWP ADR cysterny
Wysłany: 2015-02-04, 14:50   

Bydło.

mobil1994 
mobil1994

Tym śmigam: VW Polo IV
Uprawnienia: B, B+E, C, C+E, KW, KK
Wysłany: 2015-02-04, 14:52   

Ale i zachowanie kierowcy mało profesjonalne...

kiko 

Wysłany: 2015-02-04, 15:12   

Oczywiście że bydło a kierowca postąpił jak postąpił jak chcą strajkować to niech spieprzają pod sejm lub pod domy posłów dyrektorów, a nie dupę zawracają zwykłym ludziom.

AnotherWorld 

Uprawnienia: B,CE,sz.okr.
Wysłany: 2015-02-06, 14:42   

Parafrazując O.von Bismarcka - dać POlskiej kupie gówna własne państewko to sami sie rozmontują. Naród jest tak zdebilowaciały (juz o tych pokoleniach prl-owskich nawet nie wspomne), że coraz bardziej dochodzę do wniosku że Niemcy powinni oficjalnie zrobić tu swoje gospodarcze zaplecze - i tak jesteśmy w imperium Złotej Panii Anieli, najpopularniejszymi zawodami jest szoferowanie w niemieckich firmach, praca na taśmach w niemieckich fabrykach, wykładanie na półki w niemieckich marketach, praca w niemieckich bankach i praca przy skrobaniu sraki z dup niemieckich starców, więc po co ciągnąc tą szopkę XD ?
A wy górnicze POlskie śmiecie ze Śląska poczekajcie do wejścia w życie POprawionych ustaleń pakietu klimatycznego ratyfikowanego przez naszą POdstawioną za donka premierzycę, którą Panii Aniela uczy chodzić XD (swoją droga scenka o randze symbolu narodowego XD) i po tej karze śmierci z odroczonym terminem wykonania na polska energetyke węglową będziecie fedrowali na wysypiskach :) Także happeningujcie póki możecie.

Potentila 
Kierowca

Tym śmigam: Volvo FH12 460KM + silo Feldbinder
Uprawnienia: B C CE KW KK ADR Cysterny IŻ IWJO
Wysłany: 2015-02-10, 23:14   

Wiecie co, bydło to niestety już pojawiło się w tym wątku. Jeżeli nie potraficie wyrazić swojego zdania, nie obrażając innych, to najlepiej nic nie pisać, bo tak wartość jest zerowa. AnotherWorld, Twój post, nawet nie jest godny skomentowania. Jest czarną, intelektualną dziurą, a co do wartości intelektualnych narodu, jestem przekonany, że jesteś żywym przykładem, stanu obecnego. Jeszcze się przekonasz, że żadna praca nie hańbi człowieka, ale dalsza dyskusja z Tobą, niestety nie ma najmniejszego sensu. Myślę, że odwaga Twoja, jest tylko wirtualna, w rzeczywistości, nie miałbyś odwagi powiedzieć tego tym ludziom w twarz. Co do PRL, odsyłam do podręcznika historii.

mobil1994 z Tobą się zgodzę, kierowca zawodowy, nie powinien tak postąpić. Nerwy mu puściły. Czasami pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

wsobol 
Chauffeur

Pracuję w firmie: eurobulk.dk
Uprawnienia: B; C; C+E; KW
Wysłany: 2015-02-11, 22:03   

Potentila, dzięki, że odpisałeś i zająłeś stanowisko. Mnie juz po prostu ręce opadły i nie chciałem się wdawać w chamskie opluwanie się z czarnym PR-owcem. To juz nie pierwszy raz. A przecież to forum nie jest wogóle o polityce. Skąd tacy ludzie się biorą? Czarna rozpacz, sromota i utyskiwanie na wszystkich i na wszystko, ale winy w sobie źdźbła nie znajdzie.

AnotherWorld 

Wysłany: 2015-02-13, 22:58   

Potentila napisał/a:
Wiecie co, bydło to niestety już pojawiło się w tym wątku. Jeżeli nie potraficie wyrazić swojego zdania, nie obrażając innych, to najlepiej nic nie pisać, bo tak wartość jest zerowa. AnotherWorld, Twój post, nawet nie jest godny skomentowania. Jest czarną, intelektualną dziurą, a co do wartości intelektualnych narodu, jestem przekonany, że jesteś żywym przykładem, stanu obecnego. Jeszcze się przekonasz, że żadna praca nie hańbi człowieka, ale dalsza dyskusja z Tobą, niestety nie ma najmniejszego sensu. Myślę, że odwaga Twoja, jest tylko wirtualna, w rzeczywistości, nie miałbyś odwagi powiedzieć tego tym ludziom w twarz. Co do PRL, odsyłam do podręcznika historii.

Czytam i widzę że chyba nie do końca zrozumiałeś mój post. Na poparcie twoich słów potępienia masz same frazesy - "intelektualna, czarna dziura", "jesteś przykładem" ? Jakieś konkrety oprócz błazeństw ? Rozumiem że dotknąłem poczucia godności i dumy narodowej, miejsc najwrażliwszych zaraz po temacie sprawności seksualnej faceta, ale może warto by sie przyjrzeć bez emocji. Czy ja coś zmyśliłem, napisałem coś czego nie widzisz dookoła na co dzień ? Czy jakbym to napisał ładniejszym językiem to coś w ogóle zmienia w rzeczywistości ? Rozejrzyj się, każdy zapi**la w tym kraju za grosze, za które za granica jakby murzyn/arab dostał na zasiłek to by Ci w pysk napluł. Markety, stacje paliwowe, punkty GSM, banki... tak wygląda POlska... no i puste lokale na sprzedaż. Ja sam pracuję za grosze jako kierowca, ale nie narzekam i nie uskarżam się na swój los - 90% ludzi na świecie ma gorzej. Moja matka pracuje za 2200zł jako pielęgniarka we Wrocławiu 30lat + za drugie niecałe tyle drugi etat, kierowca na filmie ma pewnie rodzinę, dzieci, kredyt do spłacenia, spedytor wydzwania i opowiada swoje fantazje, termin goni, szef najchętniej by chciał żebys z auta do auta sie przesiadał i w sys. 10tyg/1(dzień) robił, we Francji pod Paryżem czy Marsylią strach spać, z czymś innym niż kamieniami/zbożem na pace, a paliwa mieć najlepiej tyle żeby z rana do najbliższej stacji dojechać o ITD, SM, policja, celnicy, str.graniczna, i 3214687324 innych szkoda gadać, a tu banda zasrańców wychodzi i zwykłemu człowiekowi w auto kamieniami bedzie rzucać, pake otwierać i ogólnie od "chujów" i "kurw" wyzywać&demolować zestaw. Jak to nazwać ? Nie wnikam już w ich 20pensji rocznych, premie za oddychanie, 3 godzinny dzien pracy na kombajnie, damowy węgiel, obiady energetyczne i inne komunistyczne gówno, ale jak chcą strajkowac to pod dom Kopacz wypier...ć , albo tego rudego dyslektyka !
Daj spokój z "ciekawe jaki jesteś odważny na żywo", "ja bym ci pokazał nie zza kabla" , no przecież Panie.... :) Mnie szacunku do pracy i innych ludzi nie pouczaj (w ogóle do czego "nauczysz sie że zadna praca nie hańbi" było napisane to ja nie wiem - czy ja gdzieś napisałem coś co temu przeczy? ), ale ja nie dam się terroryzować stwierdzeniom , że każdego człowieka i to co mówi należy bezwzględnie szanować - szanować można tego i to, co jest godne szacunku, a jak ktoś jest zwykłą kupą gówna pchaną nogą do przodu jak "strajkujący" na filmiku, to należy to skrytykować i potępić językiem dosadnym, jak Ci się nie podoba to wyłącz monitor, albo zgłoś post jako gorszący Ciebie.

Potentila 
Kierowca

Wysłany: 2015-02-15, 01:08   

AnotherWorld mojego poczucia dymu, czy to osobistej, czy Narodowej nie dotknąłeś. Nie rusza mnie coś takiego, a dyskusja z Tobą mija się całkowicie z sensem. Dyskusja, to wymiana poglądów, oraz przekonywanie do swoich racji na podstawie argumentów. Z założenia, dyskusja opiera się na dwóch lub większej ilości spojrzeń na tą samą sprawę/zagadnienie i powinna zmierzać do wyciągnięcia wniosków, konkluzji. Forum, służy do wymiany myśli, poglądów oraz właśnie dyskusji. Twój poprzedni post, niestety nie był intelektualnie wyszukany, raczej przypominał wylanie swoich bolączek, rozgoryczenia oraz bezsilności. Nikt nie zabrania Tobie wyrażania opinii, należy to robić jednak w sposób, który nikogo nie obraża.

Cytat:
szoferowanie w niemieckich firmach, praca na taśmach w niemieckich fabrykach, wykładanie na półki w niemieckich marketach, praca w niemieckich bankach i praca przy skrobaniu sraki z dup niemieckich starców

Ja osobiście nie mam nic, do ludzi podcierających dupę niemieckich starców, ani tym bardziej do wykładania towaru na półkach.

Odnośnie szacunku, którego nie mam najmniejszego zamiaru Ciebie uczyć, to jestem przekonany, że Twoja interpretacja jest dość mocno zaszufladkowana. Na szacunek zasługuje każdy, bez względu na to, czy jest pchany nogą, czy strajkuje czy nie.

AnotherWorld 

Wysłany: 2015-02-15, 17:26   

Potentila napisał/a:
Twój poprzedni post, niestety nie był intelektualnie wyszukany

Myśle jednak, że nie stopień niskiego wyszukania int. mojego postu, ale raczej odbiorcy zagrał tu głowna role :D

Potentila napisał/a:
Ja osobiście nie mam nic, do ludzi podcierających dupę niemieckich starców, ani tym bardziej do wykładania towaru na półkach.

Ręce opadają XD

Potentila 
Kierowca

Wysłany: 2015-02-16, 21:12   

AnotherWorld dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu, i nie mam zamiaru jej kontynuować. Jeżeli nie potrafisz poradzić sobie, ze zrozumieniem tekstu, ja niestety już Tobie nie pomogę, i nie wytłumaczę tego inaczej. Ręce opadają, bo jak w Kraju zostały tylko takie osoby jak Ty, to niestety lepiej tam już nie będzie i nie dziwie się, czemu Twoje poglądy są tak mocno ukierunkowane, spłycone do granic możliwości.

wsobol masz całkowitą rację, opisałeś to wystarczająco dobrze, i całkowicie się z tym zgadzam :-)

Mefisto 
Udaję, że się znam

Tym śmigam: DAF XF Euro 6 + KOGEL SN24
Pracuję w firmie: Transportowej
Uprawnienia: B, C, C+E, KW , ADR
Wysłany: 2015-02-17, 14:20   

Gdzie kierowca chce ich przejechać ? Ja tu widzę grupę górników rzucających się pod Dafika,kanapki z węglem już nie smakują widać :-/

Diabolique 

Tym śmigam: Volvo FH16 Honda / Accord V 2.0i
Uprawnienia: CE,KW,KK,II WJO.
Wysłany: 2015-02-22, 10:55   

Potentila napisał/a:

mobil1994 z Tobą się zgodzę, kierowca zawodowy, nie powinien tak postąpić. Nerwy mu puściły. Czasami pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

akurat rzeczy w postaci tych chamów udało mu się przeskoczyć. jego jedyny błąd to nie zamknięte drzwi pasażera.
jak oglądałęm sceny spod siedziby JSW. to miałem wrażenie, że widzę kolejną burde kiboli.
jeszcze troche i wywlekli by tego kierowce z auta i mu dołożyli.

Odpowiedz do tematu