To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Młody Trucker
Forum początkujących kierowców trucków

Filmy - Magnum

matbot - 2013-05-23, 20:26
Temat postu: Magnum
http://youtu.be/UR4Jw6PKTQM
Witam nagrałem znowu coś :D wpadłem na ciekawy pomysł, że by załozyć profil na fb, dodawał bym zdjęcia na bieżąco nawet z telefonu :) i kręcił bym filmy na bieżąco z załadunku rozładunku itp. i zawsze były by świeże :) wszystko było by na bieżąco. Bo tak to dodaje coś bardzo rzadko bo rzadko bo rzadko w domu bywam a jak już jestem to nie bardzo mi sie chce bawić w to na kompie. co o tym myślicie ? no i pasowała by jakaś nazwa :) jakies propozycje ? :lol:

RKan - 2013-05-23, 21:23

no pięknie pięknie :D a koncepcja słuszna :D
Paweł92 - 2013-05-25, 10:21

Mijaliśmy się w Sieradzu na rondzie leciałeś od strony Piotrkowa. Nie pamiętam kiedy dokładnie, ale w tym tygodniu. :)
matbot - 2013-05-25, 12:18

Paweł92 napisał/a:
Mijaliśmy się w Sieradzu na rondzie leciałeś od strony Piotrkowa. Nie pamiętam kiedy dokładnie, ale w tym tygodniu. :)

trzeba było krzyczeć :D

Paweł92 - 2013-05-25, 12:25

Gruche miałem zepsutą, bo tak to bym wołał :)
Andrzej_88 - 2013-05-25, 13:50

matbot, już zakładaj profil na FB!
Reklama poleci i będziesz gwiazdą ;-)

matbot - 2013-05-25, 21:37

Paweł92 napisał/a:
Gruche miałem zepsutą, bo tak to bym wołał :)

jak mnie znowu zobaczysz to krzycz zawsze można zamienić znajomośc wirtualną na realną :D

Paweł92 - 2013-05-26, 07:58

No proste :D Następnym razem to zjazd na parking i robimy spota :D Teraz lecę gdzieś w okolice Gdańska jak coś.
Dawid - 2013-05-26, 09:51

latasz tym wodzidłem na wschód ? :-D .Z tego co mówiłeś latasz na Ukrainę gdzie tak mniej więcej? Bo nie wiem czy mam butelkę ze sobą wozić :-P :mrgreen:
matbot - 2013-05-26, 12:32

Dawid napisał/a:
latasz tym wodzidłem na wschód ? :-D .Z tego co mówiłeś latasz na Ukrainę gdzie tak mniej więcej? Bo nie wiem czy mam butelkę ze sobą wozić :-P :mrgreen:


głowie to bliska ukraina :) Lwów i okolice bo to stała robota

Dawid - 2013-05-26, 21:32

matbot, To nie latamy w te same kierunki :P.Praktycznie tam już nie latamy bo się nie opłaca.A jak wyglądają tam teraz rozładunki :D ?
matbot - 2013-05-26, 21:35

Dawid napisał/a:
matbot, To nie latamy w te same kierunki :P.Praktycznie tam już nie latamy bo się nie opłaca.A jak wyglądają tam teraz rozładunki :D ?

ram gdzie ja jeżdzę to wiedzą że przyjade to o każdej poże rozładują :)

[ Dodano: 2013-05-26, 22:26 ]
https://www.facebook.com/MlodyZaKierownica?ref=hl profil na FB :D

Dawid - 2013-05-26, 22:40

matbot, Czyli już nie ma rozładunków ,,ręcznych" :mrgreen: .Kiedyś mi dzieciaki z ,,Wycieczki' bo tak to nazwali na rozładunku całą naczepę przerzucili na palety :mrgreen: Nie wiem czy to za karę czy w nagrodę :mrgreen: .Dalej tam jest takie coś ? Czy się jeszcze nie spotkałeś. Ojciec był tydzień temu i mówi że dzieciaki mu ściągali worki z torfem po 20 kg każdy ale podobno szybciej niż wózkiem im to poszło :lol: .
matbot - 2013-05-28, 12:19

Dawid napisał/a:
matbot, Czyli już nie ma rozładunków ,,ręcznych" :mrgreen: .Kiedyś mi dzieciaki z ,,Wycieczki' bo tak to nazwali na rozładunku całą naczepę przerzucili na palety :mrgreen: Nie wiem czy to za karę czy w nagrodę :mrgreen: .Dalej tam jest takie coś ? Czy się jeszcze nie spotkałeś. Ojciec był tydzień temu i mówi że dzieciaki mu ściągali worki z torfem po 20 kg każdy ale podobno szybciej niż wózkiem im to poszło :lol: .

jest jest takie coś :-D ostatnio na Medyce zajechała chłodnia i ukraińcy przyszli przejściem dla pieszych i każdy ćwiartke świni pod rękę i jazda :-D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group