To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Młody Trucker
Forum początkujących kierowców trucków

Promy - prom i jego zagadki

nara86 - 2014-03-15, 22:12
Temat postu: prom i jego zagadki
witam.
mam prośbę do znawców tematu.
możecie opisać lub podać odnośniki do:
trasa- Rostock-Gadser promem. Jadę pierwszy raz na przeprawę promem i nie bardzo wiem:
1.gdzie odebrać bilet,
2.w którym miejscu oczekiwać na prom
3. kiedy wjechać.
4. po wjeździe gdzie się udać na czas podróży.
5. i pewnie kilka innych o których nie mam pojęcia by pytać!!!
z góry dziękuje za podpowiedzi i odpowiedzi na moje pytania.

$iwy - 2014-03-16, 19:45

http://www.aferry.pl/time...candlinespl.htm
Masz rozkład godzin.
Nie płynąłem tamtędy- na przykładzie Ystad i Treleborga.Wjedziesz do portu i jest duży parking.Zostawiasz auto i idziesz do budki gdzie sprzedają bilety.Wszystko jest oznaczone.W Treleborgu dostajesz takiego pieniążka i karteczkę z numerem miejsca na którym masz stanąć przed wjazdem na prom.A pieniążka wkładasz do skrzynki ze szlabanem przy wjeździe w zależności od kierunku w którym chcesz się udać.Załadunek dużych rusza Chyba na 2 godziny przed odpłynięciem (mówię o Trelleborgu i Ystad)Jak wjedziesz na prom-chłop Cię pokieruje gdzie stanąć.I idziesz do góry za wszystkimi ;) tylko zapamiętaj na którym pokładzie stoisz ;) Nie wiem ile ten prom płynie ale na ten do Ystad i Trelle masz w cenie kabinę,obiad,śniadanie lub kolację w zależności od pory dopłynięcia.Jeśli jest tak samo to idziesz za wszystkimi do recepcji- dostajesz kartę do kabiny i pewnie jakiegoś kompana w kabinie.Bierzesz prysznic ;) i jak prom ruszy to do restauracji najeść się do syta ;) i spać.Rano budzą i ciśniesz do restauracji, jesz do oporu i w drogę ;)

kancad - 2014-06-16, 10:04

Z tego co wiem teraz będzie wszytsko napisane na stronie internetowej danej firmy.
artur11192 - 2014-06-16, 12:23

Czyzby PAN ADWOKAT powyżej :oops: nabijał posty wątpliwa podpowiedz w temacie
AnnaR - 2014-07-02, 14:46

Odpowiedzi na Twoje pytania:
1. Bilet odbierasz na wjazdach/bramkach armatora Scandlines. Bramki są oznaczone napisami: cargo/trucks.
2. Po odebraniu biletu pracownicy poinformują Ciebie gdzie powinieneś się ustawić.
3. Wjeżdżasz od razu po odebraniu biletu.
4. To już tylko twoja inicjatywa ;-)
5. Nasze uwagi:
* sprawdź na www.promy24.com godziny wypłynięcia, ponieważ bilet musisz odebrać na 2 godziny przed wyznaczonym czasem odejścia promu,
*sprawdź adres portu,
* nie pomyl się i nie podstaw samochodu pod bramką pasażerską,
* przydatna jest znajomość języka.

Portal przepraw promowych cargo - Promy24.com obsługuje trasy na terenie całej Europy, włącznie z Morzem Czarnym, Śródziemnym i Północnym. Jesteśmy na rynku już 13 lat. Skorzystaj z naszego doświadczenia.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group