To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Młody Trucker
Forum początkujących kierowców trucków

Elektronika w trasie - Klima postojowa WAECO

Bokser - 2013-09-15, 20:58
Temat postu: Klima postojowa WAECO
Witam.


Dodałem pytanie do elektroniki bo nie wiedziałem gdzie, mam nadzieję że dobrze trafiłem :)

Może ktoś się orientuje co to może być za błąd w klimie postojowej Waeco, mianowicie chodziła elegancko i nagle cisza. Teraz po odpaleniu chodzi ( 1 minute ) ale tragicznie głośno i nie dmucha, potem wyświetla błąd F04, i tu moje pytanie czy ktoś wie może z czym może być związany ten błąd czy zostaje tylko serwis ? Jeśli serwis to może ktoś wie gdzie w okolicy Sochaczewa czy po trasie na Świecko ( stara dwójka ) są jakieś serwisy z klimą żeby wszedł duży.

Miś - 2013-09-15, 21:17

Tak się w sumie złożyło że mam tablicę kodów od WAECO i piszą tam, że F4 oznacza, zbyt małą prędkość obrotową sprężarki a to mogło by tłumaczyć głośne chodzenie.
Trudno powiedzieć co jest przyczyną może łożysko, może zbyt małe napięcie zasilające więc chyba serwis :(

Bokser - 2013-09-15, 21:29

O dzięki wielkie, trudno, trzeba będzie podjechać ogarnąć to w serwisie w tym roku już tak gorąco to nie będzie to damy rade ale na przyszłe lato musi być zrobione. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group